Gronholms piedalīsies Eiropas Rallijkrosa čempionātā

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

Divkārtējais pasaules WRC čempions Markuss Gronholms ir nolēmis piedalīties Eiropas Rallijkrosa čempionātā, kur viņš startēs piecos vai sešos posmos.

Gronholms nesen piedalījās Intercontinental Rally Challenge (IRC) rallijā, kur ar ”Ford Focus RS WRC” automašīnu startēja kā ”nulles” ekipāža. Tagad ir kļuvis zināms, ka somu sportists ar 600 zirgspēku jaudīgu Ford Fiesta automašīnu brauks sešos 2008.gada Eiropas Rallijkrosa posmos. Gronholms pārstāvēs „Motor Sport Evolution team”. Iespējams, ka sportists piedalīsies arī kādā Norvēģijas Rallijkrosa posmā.

„Esmu pārliecināts, ka tā būs interesanta pieredze,” saka Gronholms. „Mašīnas jauda ir satriecoša, un būs interesanti paskatīties, kā es varu veikt tik īsas un ātras distances. Plānoju piedalīties piecos vai sešos posmos un tad redzēsim, kā lietas attīstīsies tālāk. Es par šo domāju jau ilgu laiku un beidzot tas ir piepildījies.”

„Nelielajā testu braucienā ar šo automašīnu esmu patīkami pārsteigts par tā jaudu, taču par braukšanas niansēm un citām lietām man vēl grūti spriest.” Plānots, ka debiju rallijkrosā Gronholms piedzīvos šī gada pirmajā posmā, kurš no 3.-4.maijam norisināsies Portugālē.

Tāpat arī komanda plāno sagatavot vēl vienu mašīnu „Stobart” komandas braucējam Henningam Solbergam, kurš ir paziņojis, ka viņš arī labprāt sava prieka pēc piedalītos šajās sacensībās. „Tas būtu jautri atkal piedalīties šajā rallijkrosā,” saka Hennings. „Esmu 1994.gadā uzvarējis Norvēģijas čempionātā un šogad noteikti piedalīšos visos posmos, kas notiks Norvēģijā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *