Gronholms gatavojas Portugāles rallijam

Info, Foto: rallybuzz.com

Somu pilots Markuss Gronholms, gatavojoties Portugāles WRC rallijam, aizvadījis divu dienu testu braucienus, pēc kuriem atzina, ka ar jauno ”Subaru Impreza WRC2008” modeli saprotas labi.

Sākotnēji Gronholms pie jaunā auto piešāvās Velsā, un vēlāk viņš pārcēlās uz Spāniju, kur blakus Portugāles robežai aizvadīja divu dienu testu braucienus. Kopā šajās divās dienās pilots nobrauca ap 200 kilometriem, pēc kuriem atzina, ka gribētos vēl patestēt šo auto, taču laika īsti vairs neesot.

“Pēc visām pārmaiņām, kas veiktas, mašīna jūtas ļoti labi,” pēc testiem Spānijā saka Gronholms. “Iespējams, ka mums vajadzēja vairāk strādāt pie mašīnas balstiekārtas, taču mums ir ierobežots laiks.”

Arī Gronholma ilggadējais stūrmanis Timo Rautiainens atzina, ka mašīna testos bija lieliska. “Nedomāju daudz,” par atgriešanos rallijā saka Rautiainens. “Jau apsolīju Markusam, ja viņš gribēs beigt karjeru, vai atgriezties rallijā – sekošu viņam. Tāpēc, protams, pievienojos viņam arī šoreiz. Testu laikā mašīna bija lieliska. Mums jaunums ir riepas, jo ar tādām vēl nebijām braukuši. Esam diezgan tuvu tiem regulējumiem, ar kādiem brauksim Portugālē. Būs jautri, kā arī centīsimies izcīnīt labu rezultātu Prodrive.”

Tāpat arī Gronholms atzina, ka grūtības ir ar stenogrammu. “Izjūtas braucot pa šiem ceļiem bija labas, taču sastādīt stenogrammu mums bija grūtības – pieraksti bija vai nu par lēnu, vai arī nepareizi. Tas var ietekmēt mūsu braukšanu. Taču jāatzīst, ka manas izjūtas braucot ir tādas pašas, kā pirms 18 mēnešiem.”

Runājot par atgriešanos rallijā, Gronholms paziņoja, ka pilnībā atgriezties viņš neplāno. “Mūs mūsu lēmums apmierina – mums pietiek. Pēc četriem, pieciem mēnešiem man sagribējās adrenalīnu, braukšanu un cīņu par sekundēm. Negribu tagad atkal sākt ceļot un piedalīties testos veselu gadu. Mani apmierina daži ralliji gadā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *