Ford un Citroen WRC rallijā brauks arī nākamos divus gadus

Info: autosport.com
Foto: apartment107.com

Patīkami šī gada Somijas WRC rallijs iesākās tiem līdzjutējiem, kuri atbalsta “Ford” un “Citroen” komandas, jo to vadītāji paziņoja, ka WRC rallijā startēs arī turpmāk.

Lai arī situācija ir tāda, kāda tā ir, krīze ir visur. Visvairāk tas izpaužas tehniskajos sporta veidos, kur nauda samazinās, bet izmaksas pieaug. Taču neskatoties uz to, abas vadošās WRC rallija komandas “Ford” un “Citroen” paziņojušas, ka tās WRC rallijā startēs vismaz vēl divus nākamos gadus.

“Esmu priecīgs paziņot, ka mēs turpināsim savu sadarbību ar “Ford”. Mums ir jauni piloti, kuri turpina mācīties un krāt pieredzi. “Ford Focus RS WRC” automašīna ir parādījusi savu ātrumu, spēku, drošumu un izturību. Mēs ar “Ford” atbalstu turpināsim darbu pie S2000 automašīnas “Fiesta” izstrādes. Mēs šajā rallijā nebraucam tikai prieka pēc, bet cīnāmies par uzvarām un tituliem. Nākamajos divos gados centīsimies vēl vairāk apliecināt “Ford” nozīmību un atpazīstamību.”

“Šobrīd strādājam pie tā, lai mēs varētu pagarināt līgumus ar esošajiem pilotiem,” saka “Citroen” komandas vadītājs Olivers Kesnels. “Esmu pārliecināts, ka Sebastians Loebs un Dani Sordo vēlēsies strādāt kopā ar mums arī nākamajos divos gados. Neskatoties uz to, ka tiek samazinātas izmaksas, WRC ir laba iespēja parādīt savas automašīnas. Neņemot vērā pasaulē valdošo ekonomisko krīzi, ir svarīgi, ka mēs ar saviem braucējiem spējam cīnīties par uzvarām.”

Pēc Somijas rallija ražotāju kopvērtējumā vadībā ar 119 punktiem ir “Citroen” vienība, kura par 14 punktiem apsteidz “Ford” komandu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *