Drīz pēc dalības Montekarlo rallijā gājis bojā franču stūrmanis

Tikko piepildījis sapni un piedalījies leģendārajā Montekarlo rallijā, jau nākamajās sacensībās letālu avāriju piedzīvojis franču stūrmanis Nils Žendro (Nil Gendraud).

Žendro rallija sacensībās piedalījās kopš 2019. gada. Kopš tā laika viņš kopā ar pilotu Bruno Ferreti startēja atsevišķos Francijas kausa izcīņas posmos, braucot ar aizmugures piedziņas “Renault Clio RS Ragnotti”. Pēdējos gadus, lai gan rallijos nestartēja bieži, ekipāža guva uzvaras savā ieskaites klasē.

Žendro kvēlākais sapnis bija dalība Montekarlo rallijā. Janvārī viņam to izdevās īstenot ar pilotu Rotu Remī. Ekipāža izgāja uz starta ar “Renault Clio Rally4” automašīnu un izcīnīja ceturto vietu RC4 klasē starp 12 finišējušajām komandām.

Pagājušās nedēļas nogalē Žendro atkal sēdās Ferreti stūrmaņa krēslā, lai piedalītos Francijas kausa asfalta sacensībās “Rallye National des Roches Brunes – Le Plan”. Pēc pirmajiem ātrumposmiem ekipāža ieņēma otro vietu savā klasē, bet trešajā ātrumposmā avarēja. Diemžēl Žendro no gūtajiem savainojumiem gāja bojā. Viņam bija 40 gadi.

“Es negribu tam ticēt,” notikušo komentē Remī, ar kuru kopā abi piedalījās Montekarlo rallijā. “Mēs bijām kļuvuši par draugiem. Tās dienas pēcpusdienā saņēmu daudzus zvanus un bija nojauta, ka kaut kas ir noticis. Tas ir briesmīgi. Mēs bijām plānojuši drīz atkal startēt kopā.”

Izmantotie resursi:
www.bfmtv.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *