Bertelli Zviedrijas rallijā startēs ar īrētu ‘Toyota GR Yaris Rally1’ mašīnu

Foto: Honza Fronek

Itāļu pilots Lorenco Bertelli kļūs par pirmo braucēju pasaules rallija čempionātā, kurš sacensībās startēs ar īrētu “Toyota GR Yaris Rally1” automašīnu.

Kopš 2015. gada pasaules čempionāta posmos Bertelli startēja ar “M-Sport” sagatavotām “Ford” automašīnām. Pērn gan viņš bija redzams uz starta tikai Jaunzēlandes rallijā, kad ar “Puma Rally1” automobili izcīnīja septīto vietu. Tas arī ir viņa WRC karjeras līdz šim augstākais rezultāts.

Aptuveni pusē no gaidāmās sezonas posmiem “Toyota Gazoo Racing” komanda plāno piedāvāt savu ceturto sacīkšu automašīnu īrei. Tās būs sacensības, kurās Sebastjēns Ožjē nepiedalīsies, bet Takamoto Katsuta tiks nominēts cīņai par ieskaites punktiem komandu vērtējumā.

Iespēju īrēt “Toyota Yaris Rally1” mašīnu apsvēra Gass Grīnsmits, bet britu pilots tomēr izlēma noslēgt līgumu ar “Toksport” komandu un šo gadu pavadīs WRC2 čempionātā.

Tikmēr Bertelli jau Zviedrijas posmā stāsies uz starta ar īrēto “Toyota” automobili. Tas arī nozīmē, ka Ožjē arī šogad Zviedrijas ralliju izlaidīs.

Šodien tiks publicēts pilns dalībnieku saraksts 2023. gada pirmajam posmam Montekarlo rallijam, bet drīz pēc tam gaidāms arī braucēju saraksts uz Zviedrijas posmu.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *