Atskats uz Vācijas WRC posmu

Info; Foto: www.rally-live.com

„BP Ford”
Komanda no Vācijas rallija projām devās apmierināta, jo abi piloti izcīnīja vērtīgus punktus. „Ford” komanda varēja izcīnīt vēl vairāk punktu, bet tas viņiem neizdevās, jo rallija pēdējā ātrumposmā Gronholms ātrā un šaurā ceļa posmā zaudēja koncentrēšanās spējas un avarēja.

„Mēs tikām brīdināti, ka ceļa malā atrodas govs. Tiesnesis man signalizēja, lai es uzmanos. Šo vietu izbraucām bez problēmām, bet tas mani izsita no sliedēm un es neieklausījos, ko tajā brīdī teica stūrmanis. Nākamajā līkumā iebraucu krietni par ātru un ieskrēju sienā. Tajā vietā mēs arī zaudējām vērtīgas sekundes un savu otro vietu,” savu kļūdu analizē Gronholms.

„Protams, tas ir sarūgtinoši, bet, no otras puses, esmu apmierināts ar jauno „Ford Focus RS WRC 07″ modeli, kuram šīs bija pirmās asfalta sacensības. Šoreiz mēs bijām daudz tuvāk Loebam nekā citos asfalta rallijos. Nākošajā Jaunzēlandes rallijā mums ir jābūt daudz uzmanīgākiem un jābrauc bez kļūdām.”

„Subaru”
Neskatoties uz to, ka divi „Subaru” komandas piloti izstājās – Kriss Atkinsons avarēja, bet Havjēram Ponsam nācās izstāties motora defekta dēļ, komanda ar aizvadīto ralliju kopumā ir apmierināta.

„Šis ir bijis pozitīvs rallijs,” saka komandas direktors Ričards Teilors. „Kopējie rezultāti neataino tās pārvērtības, kas ir veiktas mašīnām. Jaunie modeļi ir daudz labāka par iepriekšējiem. Atkinsons izcīnīja trīs uzvaras atsevišķos ātrumposmos, un arī Solbergs bija ātrāks nekā parasti. Uzskatu, ka nākamajos trīs asfalta posmos mēs būsim daudz konkurētspējīgāki. Tagad arī parādās tas smagais darbs, pie kā visa „Subaru” komanda pēdējos mēnešos ir strādājusi.”

„Citroen”
„Citroen” komandas duets Sebastians Loebs un stūrmanis Daniels Elena Vācijas rallijā ir izcīnījuši jau sesto uzvaru pēc kārtas. Visas uzvaras viņi ir izcīnījuši tieši ar „Citroen” markas automašīnu.

„Sākoties rallija pēdējai dienai, mūsu pārsvars pār Gronholmu bija gandrīz 40 sekundes, tāpēc mēs nedaudz samazinājām savu tempu, lai nepieļautu kļūdas. Protams, sekojām arī citu pilotu rezultātiem, jo atslābināties šoreiz nevarēja. Neskaitot slikto riepu izvēli piektdienas pēcpusdienai, viss ir aizritējis bez nekādiem starpgadījumiem,” saka rallija uzvarētājs Loebs.

„Protams, ir patīkami uzvarēt. Šis Vācijas rallijs man ir ļoti īpašs, jo es šeit 2002.gadā izcīnīju savu pirmo WRC uzvaru. Esam nedaudz samazinājuši atstarpi līdz Gronholmam, tāpēc paredzu, ka turpmākā cīņa būs līdzīga un ļoti spraiga,” uzskata patreizējais pasaules WRC čempions.
“Šī ir Loeba un Elenas sestā uzvara Vācijas rallijā, kas ir jauns rekords. Jaunais „Citroen C4″ modelis ir pierādījis, ka tas ir ļoti konkurētspējīgs arī uz asfalta. Kopvērtējumā esam samazinājuši atstarpi par pieciem punktiem, tāpēc esmu ļoti apmierināts,” saka komandas šefs Gajs Frekelī.

„OMV Kronos Citroen”

„OMV Kronos Citroen” komandai šis rallijs ir izdevies, jo tās pilots Fransuā Duvāls izcīnīja augsto otro vietu.

„Pirmajā dienā laika apstākļi daudziem bija nelabvēlīgi, jo lija lietus un trase bija mitra. Man tādi laika apstākļi ļoti patīk,” skaidro Duvāls. „Bijām aizvadījuši divus testu braucienus, kuros ātri apradām ar auto. Ceru, ka izdosies startēt arī Korsikas, Spānijas un Velsas rallijos. Ja es atrastu vēl sponsorus, tad brauktu arī citos posmos. Esmu priecīgs, jo šis ir man pirmais pjedestāls Pasaules čempionātā. Šis rallijs man atmiņā paliks uz ļoti ilgu laiku. Ne tikai dēļ rezultāta ko izcīnīju, bet tāpēc, kā mēs to izdarījām, jo sākumā biju līderis, pēc tam zaudēju četras pozīcijas, bet beigās finišēju otrais,” sajūsmināts ir Duvāls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *