Atskats uz aizvadīto Meksikas ralliju

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

Svētdien par Meksikas rallija uzvarētāju tika kronēts Sebastians Loebs, kuram šī bija jau otrā uzvara šajā sezonā. Augsto otro vietu izcīnīja austrāliešu pilots Kriss Atkinsons.

Atgādināsim, ka pēc pirmās rallija dienas līderis bija „Ford” komandas pilots Jari-Mati Latvala, taču rallija otro dienu aktīvāk iesāka Loebs, kurš līdz ar to pārņēma vadību. Nedaudz vēlāk sāka niķoties Latvalas automašīna, un tas viņu no otrās vietas atmeta uz trešo.

„Esmu laimīgs, ka uzvarēju šeit,” pēc finiša saka Loebs. „Pēc neveiksmīgā Zviedrijas rallija mums bija svarīgi, lai mēs Meksikā finišētu augstā vietā. Tas nebija viegli. Sākām ne visai labi, taču vēlāk viss noritēja, kā vajadzēja, un es izcīnīju grūtu uzvaru. Ja godīgi, tad Markusa Gronholma prombūtni īpaši neizjūtu, jo viņa vietā jau ir cits ātrs somu sportists.”

Priecīgs par savu otro vietu bija „Subaru” komandas pilots Kriss Atkinsons, kuram šī bija visaugstākā izcīnītā vieta WRC rallijā. „Šis ir fantastisks rezultāts – mans labākais rezultāts WRC karjerā,” līksmo Atkinsons. „Visa komanda, mehāniķi un mans „Subaru” paveicis ļoti lielu darbu. Bija patīkami pēdējā Superspeciall ātrumposmā pārspēt Loebu. Šogad man un komandai ir padevies labs starts. Tagad jāgatavojas Argentīnas rallijam, kur centīsimies saglabāt mūsu teicamo sniegumu.”

„Tas ir labs rezultāts gan man, gan manai komandai,” uzskata Latvala. „Lieliski, ka esam uz goda pjedestāla, taču žēl, ka sestdien mums bija problēmas ar automašīnu un mēs nevarējām pacīnīties ar Loebu. Labākais ir tas, ka mēs esam tikpat ātri cik Loebs, tāpēc ceru, ka nākotnē es varēšu viņam pietuvoties vēl tuvāk, jo šajā rallijā tiešām biju ļoti ātrs.”

„Šis nebija mans rallijs,” saka Hirvonens. „Latvala un Loebs šoreiz tiešām bija ļoti ātri. Vairākas reizes pārsitu riteni, tāpēc ceturtā vieta īstenībā ir laba. Meksika šogad man bija vissliktākais rallijs. Arī nākamajā rallijā trasē došos pirmais, taču ir patīkami, ka esmu pirmais arī kopvērtējumā.”

Kopvērtējums pēc trīs posmiem:
1. M.Hirvonens 21 pts.
2. S.Loebs 20 pts.
3. J.M.Latvala 16 pts.
4. K.Atkinsons 14 pts.
5.-6. P.Solbergs 9 pts.
5.-6. Dž.Galli 9 pts.
7. F.Duvāls 5 pts.
8.-9. H.Solbergs 4 pts.
8.-9. A.Mikelsens 4 pts.
10. D.Sordo 3 pts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *