Atkinsons: uz gaidāmajiem ziemas rallijiem mums jāskatās objektīvi

Info: crash.net
Foto: crash.net

„Subaru” komandas pilots Kriss Atkinsons norāda, ka ir jāaizmirst viņa cīņa ar „BP-Ford” komandas pilotu Miko Hirvonenu šī gada pirmajā WRC posmā Montekarlo rallijā un uz gaidāmajiem pasaules rallija čempionāta posmiem Zviedrijā un Norvēģijā jāskatās objektīvi.

Atkinsonam pirms divām nedēļām notikušajā Montekarlo rallijā izdevās sasniegt savas līdzšinējās karjeras labāko rezultātu asfalta sacensībās, kur, cīnoties pret „BP-Ford” braucēju Miko Hirvonenu, viņam pēdējā superspeciālajā ātrumposmā Monako ielās izdevās atkarot 1 sekundi, kas kopsummā ļāva austrālietim līksmot par izcīnīto 4 vietu un 5 punktiem.

Neskatoties uz daudzsološu sezonas sākumu Montekarlo rallijā, kur austrāliešu pilots spēja uzvarēt veselos trijos ātrumposmos, Atkinsons uzskata, ka viņam un komandas pirmajam pilotam Peteram Solbergam Zviedrijā un Norvēģijā ir gaidāms ļoti grūtas sacensības, jo piloti vēl nav saņēmuši jauno 2007.gada Subaru Imprezas modeli.

„Gan jau Zviedrijā un Norvēģijā viss būs labi. Šajos pirmajos trīs WRC posmos mūsu mērķis ir izcīnīt drošus punktus” saka pilots. „Mēs zinām, ka iespējams, nespēsim cīnīties par pjedestālu kopvērtējumā, tāpēc mēģināsim darīt visu iespējamo, lai būtu turpat līdzās vadošajiem pilotiem”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *