Ar “Citroen” atbalstu WRC klasē debitēs JWRC čempions Stefans Lafevrē

Junioru ieskaites pasaules rallija čempions Stefans Lafevrē 2015. gada sezonā debitēs WRC klasē, aizvadot vismaz divas sacensības.

Lafevrē plānos nākošgad ir piedalīties visos desmit Eiropā notiekošajos pasaules rallija čempionāta posmos. Sešās sacīkstēs viņš startēs ar R5 klases auto un cīnīsies WRC2 čempionāta ieskaitē, vēl divās sacīkstēs viņam paredzēti starti WRC klasē, savukārt par pārējām divām sacensībām skaidrības nav – tajās viņš brauks vai nu ar R5, vai WRC auto.

Par JWRC čempionu 22 gadus vecajam Lafevrē izdevies kļūt pasaules čempionāta debijas sezonā. Šogad viņš savā īpašumā ieguva arī WRC3 titulu, kā arī kļuva par Eiropas čempionu “ERC Junior” vērtējumā. Pasaules čempionāta posmos viņš brauca ar “Citroen DS3 R3T”, savukārt Eiropas čempionātā pilotēja “Peugeot 208 VTi R2”.

“Biju devis sev divus gadus, lai uzvarēju JWRC čempionātā,” skaidro Lafevrē, kuram to tomēr izdevās paveikt jau ar pirmo reizi. “Šīs sacīkstes prasa pieredzi. Uzvarēt pirmajā sezonā nebija viegli, tomēr spēju pabraukt ātri un izvairīties no problēmām.”

Lafevrē pat četros posmos 2015. gadā varētu cīnīties ar WRC pilotiem, kas ir atalgojums no “Citroen” rūpnīcas par labo sniegumu aizvadītajā sezonā.

“2015. gadam esmu izvirzījis tādus pašus mērķus,” stāsta francūzis. “Ar DS3 R5 jau startējām Spānijā un Velsā, tāpēc smagi strādāsim, lai uzlabotu sniegumu un sagatavotos nākamajam solim – startam ar DS3 WRC automašīnu.”

Lafevrē atbalsta “Citroen” un viņš iet tieši pa pēdām Sebastjanam Lēbam, Danijam Sordo un Sebastjanam Ožjē, kuri arī savulaik ar šīs rūpnīas palīdzību kļuva par JWRC čempioniem. “Citroen” neslēpj, ka arī attiecībā pret talantīgo Lafevrē viņiem ir līdzīgi plāni.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *