Winter rally Utena 2009 bronza!

Info:Kaspars Valdmanis

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētas Utena apkārtnē risinājās Lietuvas un Latvijas rallija čempionātu pirmie posmi. Lielisku rezultātu sasniedza PercAuto Racing ekipāža Jānis Feldmanis un Juris Vilmanis absolūtajā vērtējumā ieņemot piekto, bet N4 klasē trešo vietu, piekāpjoties vienīgi pagājušā gada Latvijas čempiona un vicečempiona ekipāžām N4 klasē.

Jau no pirmajiem ātrumposmiem ekipāža uzrādīja stabilus laikus pirmajā desmitniekā absolūtajā ieskaitē, un nepieļaujot trasē lielas kļūdas, tas ļāva sestdienas vakarā saņemt bronzas kaususN4 klasē. “Ātrs un ļoti sarežģīts rallijs,daudz tramplīnu un ļoti garas līkumu sasaistes,kas jāizbrauc ļoti lielā ātrumā.Praktiski kļūdīties nedrīkstēja, jo tad tā būtu beigusies kokā vai dziļā grāvī. Bet kopumā labi, esmu ļoti apmierināts ar sniegumu un rezultātu, kā arī ar rallija organizāciju un ralliju kopumā”, tā Jānis pēc rallija finiša.

“Ātrumi lieli, celiņi ļoti šauri un līkumaini, brīžiem pat braucot saīsināju stenogrammu, jo nebija fiziski iespējams to visu nolasīt. Braucām bez riska, lai veiksmīgi finišētu, kas arī lieliski izdevās” teica Juris.

Ekipāža jau sākusi gatavoties rallijam Sarma 2009, kas pēc divām nedēļām startēs Gulbenē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *