Vorobjovs: “Mehāniķi nav gulējuši četras naktis”

Pirmais rallija čempionāta posms “Sarma 2015” pašreizējo čempionu Jāņa Vorobjova/Andra Mālnieka komandai noslēdzies ar trešo vietu Latvija rallija čempionāta ieskaitē un ceturto rallija kopvērtējumā. Sportists atzīst, ka šīs bija grūtas sacensības ne vien ekipāžai, bet visai “Vorobjovs Racing” komandai.

Rallijs ekipāžai bijis piedzīvojumiem bagāts – sākot ar neveiksmīgu uzskriešanu celmam rallija pirmajā dienā, nolauztu riteni otrajā dienā un dažādiem pārsteigumiem ātrumposmos.

“Rallijs bija pārbaudījumiem bagāts ne tikai ekipāžai, bet arī mehāniķu komandai, kas nav gulējusi praktiski četras naktis,” stāsta Jānis Vorobjovs. Paldies viņiem par izturību!”

Lai gan Vorobjovs pirmajos trīs piektdienas ātrumposmos Apes apkaimē spēja turēties līdzi ātrajām igauņu ekipāžām, ceturtajā ātrumposmā gadījās uzbraukt celmam, kas maksāja dārgās sekundes un pirms otrās sacīkšu dienas ekipāža bija jau gandrīz 1 minūti aiz līderiem.

Bija cerība pacīnīties par pirmo trijnieku Gulbenes apkaimes ātrumposmos sestdien, taču astotajā ātrumposmā sānslīdes laikā Vorobjovs savam “Mitsubishi Lancer Evo X” salauza riteni, zaudējot apmēram 2 minūtes. Turpinot cīņu pēdējos divos ātrumposmos, dažas pozīcijas izdevās atgūt.

“Rallijā bija gan patīkami momenti, gan neveiksmes un pārsteigumi,” secina Vorobjovs. “Tomēr esam apmierināti, jo esam ieguvuši vērtīgus čempionāta ieskaites punktus un sezona ir tikai sākusies. Turpināsim ar gatavošanos Liepājas rallijam.”

Info: 4rati.lv / Vorobjovs Racing
Foto: Māris Stiprais (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *