Tieto Racing Team un SEB līzinga rallija komanda apvieno spēkus komandu ieskaitē

Info:Didzis Eiduks
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Rallija Čempionātā un Latvijas kausa izcīņā ir uzsākta ar jaunu pagriezienu divu stipru komandu dalības scenārijā.

Tieto Racing Team un SEB līzinga rallija komanda ir pieņēmušas lēmumu par spēku apvienošanu un komandu ieskaitē piedalīsies kā viena komanda SEB Tieto Racing Team.

Apvienojušies ir Latvijas rallija vieni no ātrākajiem braucējiem, Aivis Egle/Mārtinš Jerums un Jānis Vorobjovs/ Audirus Šošas /Guntars Zicāns.

“Šī ideja nāca pavisam negaidīti, varētu teikt pēdējā mirklī pirms aizvadītā posma Lietuvā saņēmu piedāvājumu no Jāņa braukt kopā šīs sezonas komandu ieskaitē. Tā arī tapa SEB Tieto apvienotā rallija komanda. Katrs no mums uz katru sezonas posma startu dosies tikai un vienīgi ar vienu mērķi – izcīnīta pirmā vieta N4 grupā, kas arī būs kā papildu stimuls iegūt labus rezultātus komandai,” tā Aivis Egle.

Jānis Vorobjovs: “Mēs katrs cīnīsimies par uzvaru N4 grupā, bet kopā – par uzvaru komandu ieskaitē, tādējādi pierādot, ka rallisti ir ne tikai konkurenti, bet arī labi sadarbības partneri. Rallijs ir sports, kurā palīdzīga roka starp ātrumposmiem reizēm ir ļoti būtiska, un, apvienojot spēkus, mūsu rezultāti var tikai uzlaboties.”

Individuālajā vērtējumā Tieto Racing Team un SEB līzinga rallija komanda piedalīsies kā divas atsevišķas komandas.

Tieto Racing Team ekipāžas Egle/Jerums nākamais starts būs rallijs “SARMA 2009”, kas norisināsies 14. un 15.februārī Gulbenes pilsētas apkaimes ceļos.

Arī SEB līzinga rallija ekipāžai Jānis Vorobjovs/Audrius Šošas nākamās sacensības būs “SARMA 2009”, bet ar Guntaru Zicānu Jānis jau 7.februārī startēs Igaunijas rallija čempionāta pirmajā posmā Antsla rally 2009.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *