Sestdien, 16.jūlijā Tukumā tiksies un trasē dosies rallija vecmeistari

Info: DaceJanova (4rati.lv)
Foto: russiancars.lefora.com

Latvijas rallija veterānu salidojumam šogad jubileja – jau desmitais gads. Šoreiz rallija vecmeistari pulcēsies 16.jūlijā Tukuma pusē, kur mērosies spēkiem īpašā sacensībā, veterānu rallijā. Šo iespēju pagājušajā gadā Jēkabpilī izcīnīja tukumnieks Ainārs Eikerts, jo, sekojot tradīcijām, veterānu rallija uzvarētājam pienākas nākošā pasākuma organizatora gods un atbildība. Tikšanās prieku gan aptumšo ziņa, ka pagājušās nedēļas nogalē mūžībā aizgājis Paulis Jankovskis, kas bija arī viens no ilggadējiem veterānu ralliju organizatoriem.

Savu dalību ir pieteikuši vairāk nekā 20 rallija vecmeistari – Eikerts, Svilis Ģēģeris, Kārkliņš, Lavrinovičs, Dambis, Liepaskalns, Mačinskis un citi.

Pirmie sacensību dalībnieki no rallija centra Smārdes pagasta Milzkalnē, viesu nama “Upesloki”, startēs 14:00. Vecmeistaru rallijs sāksies ar ātru un īsu (ap 2,5 km) grants ātrumposmu pie Valguma ezera, kam sekos veiklības brauciens pie Tukuma CSDD pa netīra asfalta segumu.

Nākošās papildsacensības -Vasku lidlaukā, turpat arī neliela atpūtas pauze. Pats interesantākais posms, kas sāksies ap 15:40, ir pataupīts noslēgumam. Tas būs grants dops ar viltīgiem līkumiem un tramplīniem, lieliska vieta skatītājiem – labi pārredzama līkumu kaskāde izcirtumā, te atrodama ap 400 m no starta (piebraukšana pa Milzkalnes-Apšuciema ceļu, orientieris – norāde “Lielaisciems 2,5 km”).

Vakarā pēc sacensību finiša – labāko apbalvošana un rallija vecmeistaru atpūtas pasākums “Upeslokos”.

Nedēļas nogalē Tukumā norisināsies arī pilsētas svētki, kas pulcēs tukumniekus un pilsētas viesus dažādās aktivitātēs un pasākumos jau no 10 rītā, un sestdienas vakars noslēgsies ar balli Durbes estrādē un Bīvības laukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *