Sāk tirgot “Rally Liepāja” ieejas kartes, šī brīža cena – 18 eiro

Sešās tirdzniecības vietās Latvijā šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ziemas posmu Rally Liepāja ieejas karšu tirdzniecība.

Vienas ieejas kartes cena iepriekšpārdošanā, līdz šī gada 31. decembrim, noteikta 18,00 eiro apmērā. Sākot ar 2015. gada 1. janvāri, ieejas kartes cena būs 25,00 eiro.

Tirdzniecībā nopērkamās ieejas kartes ļaus apmeklēt visus Rally Liepāja ātrumposmus, kas rallija ietvaros norisināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnes ceļos nākamgad, no 6. līdz 8. februārim. Iegādājoties ieejas karti, komplektā saņemsiet arī skatītāja drošības informācijas bukletu, kakla lenti un rallija uzlīmi. Vienas ieejas kartes komplekta cena iepriekšpārdošanā līdz 2014. gada 31. decembrim (ieskaitot), noteikta 18,00 eiro. Sākot ar 2015. gada 1. janvāri, ieejas kartes komplekta cena būs 25,00 eiro.

Rally Liepāja norises laikā pie ieejas ātrumposmiem būs iespējams iegādāties tikai viena veida vienreizēju ieejas biļeti atsevišķam ātrumposmam, šāda ieejas biļete maksās 12,00 eiro.

„Šogad turpināsim iesākto tradīciju ieejas karšu tirdzniecību uzsākt pirms Ziemassvētkiem. Domāju, ka dāvanā saņemta Rally Liepāja ieejas karte būs pārsteigums ne tikai autosporta entuziastiem, bet arī Liepājas un aktīvā tūrisma draugiem. Divu gadu laikā, kopš rīkojam ziemas ralliju Liepājā, esam pārliecinājušies, ka vēju pilsētas burvība un šarms ziemā ir tikpat baudāms un pievilcīgs kā vasarā!

Visus rallija draugus vēlos aicināt izmantot iespēju ieejas kartes iegādāties laicīgi, kad to cena ir zemāka. Tā Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī palīdzēsiet mums veiksmīgāk izveidot skatpunktus, lai rallija vērošanu padarītu Jums vēl ērtāku un pieejamāku. Tāpat gribu uzsvērt, ka nākamgad pie ieejas ātrumposmā nevarēs nopirkt ieejas karti (skatītāju komplektu) visiem ātrumposmiem, tāpēc skatītājus lūdzu būt vērīgus un iepazīties ar visu informāciju, kas publicēta rallija interneta mājaslapā, un lēmumu par ieejas kartes iegādi pieņemt vēl pirms doties vērot pirmo ātrumposmu!” uz Liepāju aicina RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Rally Liepāja ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem, pie ieejas ātrumposmā, biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Pensionāri, tūrisma informācijas centros Liepājā, Kuldīgā, Talsos vai Saldū, uzrādot derīgu pensionāra apliecību, saņems 10% atlaidi, iegādājoties vienu ieejas karti.

Rally Liepāja ieejas kartes varēs iegādāties šādās tirdzniecības vietās:

Liepājā, Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6;
Kuldīgā, Kuldīgas Tūrisma attīstības centrā, Baznīcas ielā 5;
Talsos, Talsu novada Tūrisma informācijas centrā, Lielā ielā 19/21 (Talsu tautas namā);
Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu ielā 3 (ieeja no Kalpaka laukuma);
Rīgā, kartinga hallē Ātruma Cilts, Sergeja Eizenšteina ielā 2;
Rīgā, Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, Kalnciema ielā 35, Rīga.

Info: Jānis Unbedahts (RA EVENTS)
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *