Rally Saaremaa atklās Ots Tanaks un Georgs Gross ar WRC

Info: Dace Janova, pēc Rally Saaremaa preses dienesta informācijas
Foto: Dace Janova, fotoaģentūra “4rati”

44. Rally Saaremaa notiks 7.-8.oktobrī un pieteikumu saraksts ir tieši tik iespaidīgs, kā arī tika gaidīts – kopā 155 ekipāžas. Pirmais trasē dosies igauņu nacionālais varonis Ots Tanaks ar stūrmani Kuldaru Siku, viņu auto šajā rallijā būs Ford Focus WRC 03. Tanaks atzīst, ka viņam piedalīšanās Sāremā rallijā vienmēr ir sagādājusi prieku un tā ir lieliska izdevība – šogad startēt šeit ar WRC tehniku.

Otrais starta numurs te Georgam Grosam/Raigo Molderam ar Ford Focus WRC 08. Interesanta cīņa paredzama arī N klasē.

K.Koitla/A.Ots jau priekšlaikus ir sev nodrošinājuši Igaunijas čempiona titulu, bet par otro vietu sacentīsies Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns, kā arī Raula Jeetsa un Sandera Pārna ekipāžas. Bez igauņiem te startēs arī daudzi TOP piloti no Latvijas, Somijas, Krievijas un Ukrainas. Īpaša skatītāju uzmanība tiks pievērsta vienai no ātrākajām Latvijas ekipāžām – Jānim Feldmanim/Anriju Jesem, kuribrauks ar Mitsubishi Lancer EVO X R4.Spēcīgs dalībnieku sastāvs ir arī 2WD, arī šeit vairāku valstu sportisti ieradīsies salā, lai mērotos spēkiem leģendārajos Sāremā ātrumposmos.

Latviju Sāremā rallijā pārstāvēs 12 ekipāžas –jau minētie Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns un Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse, kā arī starptautiskā ekipāža Aleksandrs Mihailovs/Normunds Kokins N4 klasē, Ralfs Sirmacis/Māris Kulšs N3 klasē, Kaspars Kaņeps-Kalniņš/Oskars Kaņeps-Kalniņš, Raivis Ozoliņš/Edgars Grīns un Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons E9 klasē, Gints Bremze/Toms Freibergs, Dans Leščs/Jānis Vīksna, Edgars Balodis/Ivo Pūķis un Normunds Verbelis/Igors Bartaščenoks E10 klasē, Valts Zvaigzne/Mārtiņš Ozoliņš E12 klasē.

Rally Saaremaa ir pēdējais Igaunijas rallija čempionāta posms, kā arī Ziemeļeiropas rallija čempionāta noslēdzošā sacensība. Divās dienās 11 ātrumposmos sportistiem būs jāpieveic 115,72 kilometri.

Rally Saaremaa skatītāju kartes cena ir 10 EUR, un tās iegādājamas rallija centrā Kuresārē, Saare Selver. Kuresāres pilsētas Superspeciālais ātrumposms, kas notiks piektdienas vakarā, būs bezmaksas, tāpat arī ieeja servisa parkā Orikulā. Rallija centrā skatītāji varēs nopirkt T-kreklus, kafijas krūzes un cepures ar Rally Saaremaa simboliku, rallija kartes un skatītāju gidus. Rallija gidi tiks pārdoti arī uz prāmjiem.

Vairāk informācijas šeit: www.saaremaarally.eu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *