„Rally Classic” organizatori ielūdz Latvijas sportistus uz jaunu ralliju

Info: Dace Janova, www.4rati.lv

2011.gada Lietuvas rallija sezona noslēgsies ar pavisam jaunu ralliju – „Rally Classic” 17.septembrī Druskininkai un to apkārtnē. Sacensības, kas vienlaikus būs Lietuvas rallija čempionāta 6.posms, organizē sporta klubs „Ajags” sadarbībā ar Druskininkai rajona pašvaldību.

Rallija nosaukums nav nejaušība – organizatori sola, ka tas patiešām būs klasisks rallijs šī vārda labākajā izpratnē. ” Rally Classic ” ietvers vairākus ātrus, interesantus, tehniski sarežģītus un skatītājiem ērti pieejamus ātrumposmus. Lai padarītu sacensību vēl intriģējošāku, rallija trasē tiks iekļauti arī šauri un sarežģīti asfalta posmi.

Kopējais rallija ātrumposmu garums ir 105,20 km. Sacensību formāts paredz, ka sportistiem būs jānobrauc 10 ātrumposmi (5 ātrumposmi pa 2 reizēm, trasi veidos netīrs asfalts – 15%, irdena grunts – 25%, stingrs grunts segums – 60 %).

Rallija svētku ietvaros Druskininkai, kas ir pazīstama kā viena no populārākajām Lietuvas SPA kūrortpilsētām, notiks arī dažādi kultūras un izklaides pasākumi gan sacensību dalībniekiem, gan skatītājiem.

Dalībnieku sarakstā jau atrodami vairāki arī mūsu līdzjutējiem pazīstami uzvārdi – Švedas, Čapkauskas, Kvaraciejus un citi.

Rallija organizatori ielūdz Latvijas sportistus piedalīties „Rally Classic”, lai pārbaudītu savus spēkus, sacenšoties ar ātrākajiem Lietuvas pilotiem arī viņiem pilnīgi jaunā un svešā trasē, vienlaikus izmantojot šo ralliju kā labu treniņu Latvijas rallija sezona noslēguma sacīkstei – rallijam „Latvija 2011”, kas notiks 24.un 25.septembrī.

Papildus informācija atrodama rallija oficiālajā mājaslapā www.rallyclassic.lt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *