Rallijsprints ‘Latvija’ pārcelts uz 22. oktobri

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas rallija čempionāta dalībniekus, partnerus un entuziastus organizatori informē par izmaiņām un precizējumiem Latvijas rallija čempionāta Gada nolikumā, vēršot uzmanību uz diviem aspektiem. Pirmkārt, mainīts rallijsprinta “Latvija” norises datums, šīs sezonas pēdējās autorallija sacensības pārceļot uz 22. oktobri. Otrkārt, precizēts “LRČ Junioru” ieskaites kopvērtējumā iekļauto sacensību skaits, čempiontitula saņēmēju noskaidrojot astoņu posmu laikā.

Atbilstoši sacensību rīkotāja lūgumam, pieņemts lēmums mainīt rallijsprinta “Latvija” norises datumu, sacensības pārceļot divas nedēļas agrāk – no sākotnēji plānotā 5. novembra uz 22. oktobri.

Latvijas rallija čempionāta 2023. gada kalendārā šogad iekļauti kopumā astoņi posmi, no kuriem ceturtais un piektais posms “Tet Rally Liepāja” bija paredzēts ekipāžām, kas startē ar starptautiskajiem tehniskajiem noteikumiem atbilstošām automašīnām (LRČ2 / LRČ3 / LRČ4), bet astotais posms “Samsonas Rally Utena” paredzēts ekipāžām, kas startē ar nacionālajiem tehniskajiem noteikumiem atbilstošām automašīnām (LRČ1 / LRČ5 / LRČ6 / LRČ7).

Ņemot vērā, ka “LRČ Juniors” čempionāta piloti drīkst startēt ar automašīnām, kas atbilst kādai no divām ieskaites grupām – gan LRČ4, gan LRČ7, precizējam, ka “LRČ Juniors” ieskaites punktus iespējams saņemt visos astoņos Latvijas rallija čempionāta sezonas kalendārā iekļautajos posmos – piecos posmos startējot abu ieskaites grupu ekipāžām, divos posmos startējot tikai LRČ4 ekipāžām, bet vienā posmā – tikai LRČ7 ekipāžām. Neatkarīgi no sezonas posma vai potenciālā dalībnieku loka, punktu piešķiršanas kārtība paliek tāda, kāda tā ir noteikta Gada nolikumā.

Ar pilnu kopvērtējuma tabulu katrā no ieskaites grupām iespējams iepazīties Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā “autorally.lv”.

Latvijas rallija čempionāta sezona turpināsies šonedēļ, 25. un 26. augustā, kad Igaunijā notiks sezonas septītais posms “Humus Paide Rally”. Paides apkārtnē sarīkotajos ātrumposmos startēs gan Igaunijas rallija čempionāta, gan Latvijas rallija čempionāta ekipāžas. Turklāt sacensības būs arī šogad izveidotā Baltijas jūras valstu rallija čempionāta noslēdzošais posms.

Izmantotie resursi:
www.autorally.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *