Rallijs Latvija – Kuldīgas rudens 2009

Info: Rallija “Latvija – Kuldīgas rudens 2009” preses centrs
Foto: Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Pēc pusotras nedēļas norisināsies Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms – rallijs “Latvija – Kuldīgas rudens 2009”. Kā jau var noprast pēc sacensību nosaukuma, rallijs šogad notiks Kuldīgā un Kuldīgas novadā, nevis kā iepriekšējos gados – Vidzemē. Turklāt ikvienam ir iespēja kļūt par pēdējā posma atbalstītāju iegādājoties īpašo “Rallija atbalstītāja komplektu”, kurš tirdzniecībā ir jau no šodienas, 23. septembra.

Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms notiks divas dienas – 3. un 4. oktobrī. Rallija “Latvija – Kuldīgas rudens 2009” pirmā diena tiks veltīta sportistu reģistrācijai, dokumentu izsniegšanai, kā arī trases iepazīšanai, savukārt oficiālais starts sacensībām savukārt tiks dots svētdien, 4.oktobrī jau 9:00 no rīta. Pirmā ātrumposma sākums – 9:15.

Kopumā sportistiem svētdien būs jāaizvada septiņi ātrumposmi, kuru kopējais garums ir 93,60 kilometri. Ieskaitot pārbraucienus starp tiem, rallisti svētdien veiks vairāk nekā 250 kilometrus garu distanci, pēc kā dosies uz apbalvošanu, kas paredzēta plkst. 18. Līdzjutējiem sacensību kompaktais formāts un trases ģeogrāfiskais izvietojums ļaus bez steigas noskatīties četrus no septiņiem ātrumposmiem.

Lai arī jau rallijā “Kurzeme 2009” tika kronēti šā gada čempioni N4 klasē – Aivis Egle/Mārtiņš Jerums – otrās vietas likteni izšķirs tieši pēdējais posms. Par to cīnās Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns un “Pirelli Star Driver” finālsacensību otrās vietas ieguvēji Māris Neikšāns/Raivis Jansons, kam attiecīgi ir 33 un 28 punkti. Arī pārējās klasēs, kā arī komandu vērtējumā uzvarētājus un pārējos godalgu ieguvējus noteiks tikai Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms.

Rallijā “Latvija – Kuldīgas rudens 2009” piedalīsies arī rallijsprinta braucēji, kam būs jāveic īsāka distance nekā Latvijas autorallija čempionāta dalībniekiem, savukārt skatītāji un līdzjutēji savas autovadīšanas prasmes varēs pierādīt veiklības braucienos, kas notiks Kuldīgas centrā, Pilsētas laukumā 3. oktobrī. Tās ir sacensības, kurās var piedalīties pilnīgi ikviens, neatkarīgi no vecuma un dzimuma, jo vienīgie priekšnosacījumi ir derīga autovadītāja apliecība šoferim, auto ar derīgu tehnisko apskati un OCTA polise.

Īpašs piedāvājums rallija faniem ir “Rallija atbalstītāja komplekts” – ieeja uz visiem ātrumposmiem četrām personām, auto caurlaide stāvlaukumos, kas izvietoti trases tuvumā, kā arī rallija trases maršruts un apraksti tikai par 15 latiem.

Apmeklējot atsevišķu ātrumposmu, ieejas maksa vienam cilvēkam ir Ls 2,50, izņemot 2.ātrumposmu, uz kuru ieeja maksās Ls 1,50. Maksa par automašīnas stāvlaukumiem – Ls 3,00.

“Rallija atbalstītāja komplektus” varēs iegādāties jau no 23. septembra:

Rīgā:
Visos SKY lielveikalos;
“Skandi Auto” autosalonā Lielirbes ielā 32;
“Autostils” servisā Ventspils ielā 59;
“L-4! Rallija krogā” – Braslas ielā15;
Latvijas Automobiļu Federācijas Rallija komisijā Brīvības ielā 266;
BRC autosalonā Maskavas ielā 463.

Liepājā:
SIA “Skandi Motors” filiāle “Liepāja” Brīvības ielā 146c;
Viesu namā “Poriņš” Palmu ielā 5.

Talsos:
SIA “CVS” veikalā Lielā ielā 29.

Kuldīgā:
“Rietumu nafta” degvielas uzpildes stacijā Graudu ielā 8a.

Informatīvi atbalsta:
Autobild; Privāta dzīve; TVNET; DELFI; Tavs Auto; Kurzemes radio.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *