Rallijs Kurzeme – sestdien Vecpilī tiks iestādīts leģendārais ķirsītis

Info:Uldis Hmieļevskis
Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed.lv

Sestdien, 12.septembrī, piedaloties pašvaldību vadītājiem, rallija organizatoriem, sportistiem un faniem, Vecpilī tiks iestādīts leģendārais ķirsītis. Kā jau tika ziņots, ķirsi, kurš daudzus gadu desmitus bija neatņemama rallija „Kurzeme” sastāvdaļa, šī gada sacensībās nolauza viena no rallistu ekipāžām. Ķirsīša stādīšana vienlaicīgi būs kā noslēgums šī gada rallijam, un iezīmēs nākamā gada rallija „Kurzeme 2010″ gatavošanas sākumu.

Ķirsītis tika nolauzts 30.augustā, kad rallijsprinta ekipāža Vents Bičulis/ Agris Roskošs nenoturējās uz ceļa vienā no Vecpils ātrumposma pagriezieniem. Jau īsi pēc notikušā rallija organizatori apsolīja, ka ķirsītis tiks iestādīts atpakaļ, jo tas ir viens no Vecpils un arī rallija „Kurzeme” simboliem. Ķirsītis auga ļoti viltīgā trases vietā, kurā ir kļūdījušās daudzas ekipāžas, taču vienmēr tās ir apbraukušas pagrieziena ārmalā augošo kociņu pa vienu vai pa otru pusi.

Ķirsīša stāds ar Vecpils pagasta ilggadējā vadītāja Mārtiņa Bites palīdzību tiks atvests no Pūres. Ņemot vērā, ka rudenī aukstums vēl tik drīz nav gaidāms, tika izlemts ķirsīša stādīšanu neatlikt uz pavasari, bet darīt to jau tagad, īsi pēc rallija beigām.

Ķirsīša stādīšana notiks sestdien, 12.septembrī plkst. 15:00, Vecpils pagastā.

Raliju “Kurzeme 2009” atbalsta “EnergoRemonts Rīga”, “Lauma”, “Canon”, If apdrošināšana, Liepājas dome, Liepājas SEZ, Vega-1, Skandi Motors. Rallija “Kurzeme 2009” oficiālā televīzija – LTV7.

Plašāka informācija: Uldis Hmieļevskis, rallija „Kurzeme” direktors, tālr. 29440526

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *