Rallija svētki pirms saulgriežu svētkiem – rallijs Cēsis 2007

Info: „Bensons Honda Racing”
Foto: Raimonds Volonts

Nedēļu pirms vasaras saulgriežiem Cēsis uzņems ceturto LMT Latvijas rallija čempionāta posmu, ralliju „Cēsis 2007″, kurā startēt gatavojas arī „Bensons Honda Racing” ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis.

Starp Talsu un Cēsu posmiem ekipāža sacensību tonusa uzturēšanai piedalījās minirallijā Jaunpilī, kurā svinēja uzvaru 1600+ klases ieskaitē. Jāpiebilst, ka šo panākumu Krišjānis sasniedza tieši savā 23. dzimšanas dienā!

„Aritmētisko progresiju, ko bijām paredzējuši uz Talsu ralliju – iekļūt labāko trijniekā, šoreiz ar uzviju izpildījām Jaunpilī, „progresējot” uzreiz par divām pozīcijām,” ir gandarīts ekipāžas pilots. „Nebūtu slikti, ja tādu dāvanu Cēsīs varētu pasniegt Vilnim, tas nekas, ka dzimšanas diena viņam ir oktobrī.”

Neskatoties uz to, ka Cēsu rallijs solās būt ne mazāk smags kā Talsu posms, „Bensons Honda Racing” ekipāža to sagaida ar optimismu. „Cēsu rallija ceļi noteikti nebūs tik nežēlīgi pret auto kā Talsos, taču te mums būs jābrauc daudz garāki ātrumposmi,” saka Krišjānis. „Brauksim! Tā teikt, turēsim buru!”

Rallijs „Cēsis 2007″ notiks divas dienas – 16. un 17. jūnijā. Sestdien, 16. jūnijā rallija starts paredzēts pl. 15:15 pie Cēsu pils parka, un sportistiem būs jāveic trīs īsākie šā rallija ātrumposmi. Pirmais būs leģendārie „Kārļi”, kuru garums ir „nieka” 15 km, tam sekos posms „Elektroline” (16 km), bet dienas beigās pilsētas šova ātrumposms Cēsu centrā.

Svētdien, 17. jūnijā, rallijs atsāksies pl. 11, un šī solās būt smaga diena kā sportistiem, tā tehnikai – lai arī jāveic tikai četri ātrumposmi, no tiem triju garums ir vairāk kā 27 kilometri! Rallija finišs paredzēts Cēsīs pl. 18:00, kad arī notiks uzvarētāju apbalvošana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *