R.Sirmacis/Māris Kulšs – veiksmīgs sezonas sākums Utenā

Info: Dace Janova (4rati.lv)
Foto: Olafs Berķis

Pagājušās nedēļas beigās notikušajā “Halls Winter Rally 2011” starp 98 startējušajam bija arī Ralfa Sirmača/Māra Kulša ekipāža.

Lai gan trase bija sarežģīta un nezināma, tāpat arī konkurence Lietuvā 2 WD klasē – daudz spēcīgāka, nekā ierasts, Sirmacis/Kulšs finišēja otrie no Latvijas ekipāžām 2 WD ieskaites grupā, kopvērtējumā iegūstot ceturto vietu klasē un iegūstot 8 punktus.

Iespējams, rezultāti būtu vēl augstāka, ja sportistus nebūtu piemeklējusi tehniska problēma – 11. ātrumposma beigās Sirmača Renault Clio pazuda bremzes, bez tām tika nobraukts arī viss 12 ātrumposms, bīstamākajās vietās ātrums tika samazināts, atspiežoties pret kupenām.

Ekipāžas padomdevējs un treneris, rallija vecmeistars Ivars Caune ir apmierināts ar puišu sniegumu un atzīst, ka gan janvāra sākumā Alūksnē notikušajā rallijsprintā, gan „Halls Winter Rally” sportistiem noteiktie mērķi ir tikuši veiksmīgi sasniegti.

I.Caune atzīst, ka vērojams progress un stabilitāte, ir labi pastrādāts pie braukšanas tehnikas un stenogrammas. Liela nozīme būs pareizo lēmumu pieņemšana pie lielākiem ātrumiem.

Paši sportisti uzskata, ka braukuši gana prātīgi un bez lieka riska, jo galvenais uzdevums Lietuvā bija veiksmīgi finišēt, un tas ir godam izpildīts.

Nākamais starts Ralfam Sirmacim/Mārim Kulšam ir jau pēc nepilnām divām nedēļām rallijā „Sarma 2011″, kur tiek cerēts izcīnīt vēl augstāku vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *