R.Sirmacis/M.Kulšs – jauna sezona, jauns auto un jauni plāni

Info, Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Pagājusī rallija sezona šobrīd Latvijas visjaunākajam pilotam Ralfam Sirmacim, kurš 2009.gadā ieguva čempiona titulu kroskartos, bija pirmā. Gads tika uzsākts kopā ar stūrmani Uldi Gauju, bet beidzamajās divas sacensības Ralfs startēja kopā ar stūrmani Māri Kulšu un abās no tām izcīnīja godalgotas vietas – 2.vieta Junioru kausa ieskaitē rallijos „Kurzeme” un „Latvija”, kur iegūta arī 3.vieta 1600+ klasē.

Māris Kulšs autosportā nav iesācējs – vairākus gadus viņš ir bijis pilota Mika Bērzkalna stūrmanis rallijsprintā, un, kā atzīst paši sportisti, ekipāžas savstarpējā sadarbība ir izveidojusies veiksmīga, lai gan vēl jāiegulda daudz darba, lai cīnītos par augstiem rezultātiem.

Nākamā gada pirmās sacensības Sirmacim/Kulšam būs rallijsprints „Alūksne 2011″ jau janvāra sākumā. Ralfs atzīst, ka viņam vislabāk patīk un padodas sarežģītāki ātrumposmi, kur galvenais nav automašīnas jauda, bet gan pašu sportistu meistarība, un cīņa Alūksnē 2 WD Open klasē, kur jau ir pieteikušies vairāki spēcīgi braucēji, nebūs viegla.

Ekipāža 2011.gada startiem gatavojas nopietni – kopš septembra beigām treniņos ir pavadīta gandrīz katra nedēļas nogale, nobraucot vairāk nekā 2000 km, ir sagatavots arī jauns sporta auto Renault Clio.

Jaunās sezonas plāni Ralfam Sirmacim/Mārim Kulšam saistās ar startiem ASRT komandas sastāvā visos Latvijas rallija un rallijsprinta čempionātu posmos un galvenais mērķis ir tos veiksmīgi finišēt, vienlaikus pilnveidojot savu braukšanas prasmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *