R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāža Aivis Egle/Andis Dauga Lietuvā paliek ceturtie

Info:Didzis Eiduks
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Šī gada 28.janvārī norisinājās viens no sarežģītākajiem etapiem rallijs „HALLS Winterrally 2012″, kas bija pirmais Latvijas rallija čempionātā posms. Rallijs Lietuvā daudziem šogad tomēr nebija pa spēkam, kur no 80 startējošām automašīnām finišā ieraudzīt varēja vien tikai 45 ekipāžas. Šajā tehniski smagajā rallijā R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāža Aivis Egle/Andis Dauga izcīnīja 4.vietu N4 grupā LRČ ieskaitē un 5.vietu rallija kopvērtējumā. Savukārt R-EVOLUTION / RECTOR RACING otrā ekipāža Oskars Laivenieks/Agnis Segliņš tehnisku iemeslu dēļ izstājās piektajā ātrumposmā.

Lielam salam spītējot, ralliju bija ieradušies apmeklēt neskaitāmi tūkstoši skatītāju, kas atbalstīja gan sportistus, gan rallija organizatorus. Šis rallijs Lietuvā atšķiras vēl ar to, ka visi ātrumposmi norisinājās pēc „rāvējslēdzēja” principa, tas ir, rallija sporta mašīnas devās vienā ātrumposmā divas reizes pēc kārtas. „Ar rezultātu esam apmierināti“, iesāk Aivis Egle, „jo šajā sarežģītajā rallijā spējām iegūt salīdzinoši konkurētspējīgu ātrumu un pamanījāmies pasaudzēt savu sporta tehniku. Diemžēl savu tempu atradām tikai rallija otrajā pusē, kad jau bija par vēlu cīnīties par goda pjedestālu. Esam ieguvuši vērtīgu pieredzi ātri braukt viltīgos trases posmos, kas palīdzēs sasniegt mērķus nākamajā LRČ posmā Gulbenē.

R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāžas augsti arī vērtē rallija dalībnieku sastāvu. Dalību šajā rallijā ņēma gan pašmāju spēcīgākie braucēji, gan arī rallisti no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas.

Toties R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāžai Oskars Laivenieks/Agnis Segliņš rallijs beidzās pāragri: „LRČ iesākām ar muļķīgu izstāšanos! Ko lai par to pasaka!? Zināju, ka Utenas „gonka” ir tikai jānobrauc, jo pēc trases pierakstīšanas man bija skaidrs, ka neskriesim pēc sekundēm, bet brauksim līdz finišam – izdzīvošanas „gonka”, to arī pierāda mazais ekipāžu skaits, kas finišēja.
Trase bija galīgi ne man patīkamākā: šaura, lēna, mīksta…, kā arī protams, ziema, ko īsti neesmu sapratis un iemācījies braukt.
Par mūsu izstāšanos (priekšējam ritenim nolūza 3 no 4 „špiļķām” ar ko ir pieskrūvēts riteņa disks) neko vairāk, kā tikai kaut ko īsu un rupju pateikt nevaru… – nav man šobrīd tam izskaidrojumu! Ļoti ceru, ka šādas lietas vairs neatkārtosies!

Nākamās rallija sacensības, kurās piedalīsies abas R-EVOLUTION / RECTOR RACING ekipāžas būs LRČ otrais posms – rallijs „SARMA 2012″, kas norisināsies Alūksnes un Gulbenes pilsētu apkaimes ceļos. Rallija oficiālā interneta vietne – www.autorally.lv

R-EVOLUTION / RECTOR RACING atbalstītāji 2012.gadā:

Aivi Egli /Andi Daugu atbalsta: AMG Eksports, Latakko, AMG Trade, RALLYSTORE.EU, PIRELLI, Rīgas centrālais termināls, PROSPEED u.c.

Oskaru Laivenieku/Agni Segliņu atbalsta: LAKALME, NORMA-S, SKF, SUNOR, BOWLERO, RED BULL LATVIA.

Komandu mājas lapas: www.r-evolution.lv, www.rectorracing.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *