Prognožu spēles Ergo rallijs Cēsis 2008 rallija eksperts

Klāt ir LMT Latvijas rallija čempionāta 3.posms „Ergo rallijs Cēsis 2008″, kas Latvijā ir pazīstams kā pasākums, kurā ir apvienots kvalitatīvs rallijs ar tikpat kvalitatīvu skatītāju izklaides programmu. Šogad pie tradīcijām apvītiem notikumiem („Kārļu” dops, pilsētas ātrumposms, Disko nakts) klāt ir nākuši pāris būtiski papildinājumi – šis posms ir arī Lietuvas čempionāta posms, kā arī organizatori ir darījuši visu, lai skatītāji iegūtu iespēju apskatīt pēc iespējas vairāk ātrumposmu.

Tikpat tradicionāla ir arī www.4rati.lv organizētā rallija ekspertu prognožu spēle, kuru šoreiz īpaši interesantu un sarežģītu padara tieši ārvalstu ekipāžu piedalīšanās. Līdz ar to šī posma prognožu spēles uzvarētāji apliecinās patiesu ekspertu līmeni, kuri pārzina ne tikai Latvijas rallija „virtuvi”, bet ir labi informēti arī par ārvalstu ekipāžu līmeni.

Šī posma prognozētāji bez jau ierastajām balvām no mūsu pamata atbalstītāja „V4 Motors” papildus cīnīsies arī par „Ergo rallijs Cēsis 2008″ organizatora Gunta Ervalda sarūpētajām balvām, kas padara šo spēli vēl jo interesantāku. Tāpēc atkārtoti atgādinām par savlaicīgu prognožu veikšanu, jo, saskaņā ar prognožu spēles noteikumiem, vienādas punktu summas gadījumā par uzvarētāju kļūst eksperts, kurš prognozi veicis agrāk par citiem.

Prognožu spēle ir pieejama tikai reģistrētiem www.4rati.lv lietotājiem. Ar detalizētākiem spēles noteikumiem jūs varat iepazīties atbilstošajā prognožu spēļu sadaļā „Noteikumi”.

Novēlam veiksmi prognožu spēlē!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *