Portugāles WRC posmā igauņi startēs, reklamējot auto 24 Rally Estonia

Info:Margus Kiiver un 4rati
Foto: XL Studios

WRC čempionāta 4. posmā, rallijā “Vodafone Rally de Portugal”, kas notiks no 29.aprīļa līdz 1.martam, startēs arī igauņu Sandera Pārna un Kena Javerojas ekipāža.

Viens no Sandera Pārna uzdevumiem Portugālē būs iepazīstināt pasaules rallija sabiedrību ar auto 24 Rally Estonia, nozīmīgāko šīs vasaras Baltijas rallija notikumu, kas šogad būs arī Latvijas rallija čempionāta posms. Viņa automašīna, N4 klases Subaru Impreza, kuru sagatavojusi MM-Motorsport komanda, būs redzama auto 24 Rally Estonia krāsās.

Sanders Pārns atzīst, ka Portugāles rallijs viņam būs pavisam jauna un nezināma sacīkstes, turklāt četrās sacensību dienās nobraucamie 450 km solās būt labs treniņš pirms Latvijas un Igaunijas čempionātu vasaras grants rallijiem. Igauņu pilots uzskata, ka šajā rallijā viņu galvenais mērķis būs veiksmīgs finišs, kā arī darbs pie stenogrammas pilnveidošanas.

Urmo Āva, rallija auto24 Rally Estonia direktors atgādina, ka „auto24 Rally Estonia” notiks 20.-21.jūlijā Otepes apkārtnē, divas nedēļas pirms Somijas WRC rallija, līdz ar to šī sacensība varētu būt interesanta ne tikai Latvijas un Igaunijas rallija čempionāta dalībniekiem, bet arī sportistiem, kas plāno startēt Somijas WRC posmā.

Kā zināms, startam Portugālē patlaban gatavojas Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala ekipāža, kuri ar “Symtech Racing” sagatavotu N4 klases Subaru Impreza STR12 cīnīsies par maksimāli augstu rezultātu gan N4 klasē, gan arī jaunizveidotajā “Rally Class” ieskaitē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *