Nedēļas nogalē Sāremā rallijs

Foto: rally.ee

12. un 13.oktobrī Igaunijā, Sāremā salā norisināsies starptautiskais rallijs „Saaremaa Ralli 2007″, kurā piedalīsies arī vairākas ekipāžas no Latvijas. Kopumā uz starta izies 161 ekipāža.

Arī pagājušajā gadā šajā rallijā startēja vairākas ekipāžas no Latvijas, un visaugstāko vietu izcīnīja RAMI R-evolution duets Aivis Egle/ Normunds Aizkalns – septīto vietu absolūti un ceturto savā N4 klasē.

Rallija starts ir paredzēts 12.oktobrī, kad pilotiem nāksies aizvadīt trīs ātrumposmus, bet sestdien, 13.oktobrī pilotiem nāksies veikt vēl astoņu ātrumposmus, un tad arī noskaidrosies ātrākā un labākā ekipāža.

No Latvijas šogad šajā rallijā startēs 18 ekipāžas. Ar septīto numuru trasē dosies Latvijas čempioni N4 klasē Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds. Ar 12. numuru startēs jau pieminētie Aivis Egle/ Normunds Aizkalns, bet 15. numurs Mārtiņam Būčiņam/Renāram Francim. Vēl no Latvijas sportistiem ceļu uz Sāremā mēros I.Caunes, R.Strokša, K.Šimkusa, A.Baumaņa, A.Pīlēna, A.Grīnberga un vairākas citas spēcīgas ekipāžas.

Jāatzīmē, ka startam ir pieteicis arī Latvijas čempions N3 klasē Dans Leščs ar savu stūrmani Jāni Vīksnu, taču ne ar savu ierasto Honda Civic Type-R automašīnu, bet gan ar devītās paaudzes Mitsubishi Lancer EVO.

Viss dalībnieku saraksts un informācija par ralliju ir pieejama Sāremas rallija mājas lapā www.saaremaarally.ee

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *