MML Sports gatavi debijai Talsos

Info, Foto: mml-sports.com

Talsu rallijā savu debiju piedzīvos pasaules autosportā labi pazīstamās kompānijas “Ralliart Europe” bāzes izveidotajā uzņēmumā sagatavotais „MML Sports Lancer Evolution X” rallija automobilis.

Vilkss jau ir aizvadījis dažu dienu testu braucienus ar jauno mašīnu, taču galvenais starts viņam un MML Sports komandai būs Talsos. “”Evo X ir solis uz priekšu un tas ir labāks par „Evo IX,” saka Vilkss. „Mašīnas aizmugure ir stabilāka un dzinēja īpatnības arī ir pavisam savādākas. Mans pirmais iespaids par „MML Sports Lancer Evolution X” ir pozitīvs. Pēc pirmajiem testu braucieniem nevar pateikt, cik tā laba būs, jo pagaidām mašīna tika iepazīta un nedaudz iebraukta. Tikai pirmajā nopietnajā startā varēs pateikt, cik konkurētspējīga tā ir. Personīgi es, ja zinātu, ka ar šo mašīnu nevar uzvarēt, nemaz nebrauktu ar to.”

Ņemot vērā rallija līmeni Baltijas valstīs, tika pieņemts lēmums, ka savu debijas ralliju „MML Sports Lancer Evolution X” piedzīvos tieši Latvijā. Pēc „MML Sports” ģenerāldirektora Džona Īstona teiktā, Latvijā ir viena no ilgākajām un bagātākajām rallija vēsturēm, tāpēc šī izvēle bija nepārprotama.

„Izvēlējāmies Latviju, jo tā ir piemērotākā vieta, kur varētu debitēt „MML Sports Lancer Evolution X”. Rallijs tur ir ļoti konkurētspējīgs un konkurence N4 klasē ir ļoti liela. Šoreiz sacentīsies gan braucēji no Somijas, gan Lietuvas, gan Igaunijas, gan arī daudz vietējo sportistu. Būs interesanti salīdzināt, cik konkurētspējīgs ar jauno auto būs Vilkss.”

„Izvēlējāmies Vilksu, jo viņš ir ātrs braucējs,” turpina Īstons. „Skatoties uz rezultātiem PWRC klasē, viņš tur bija ātrākais braucējs. Viņš ir ļoti prātīgs un viņam ir liela pieredze ar Evo IX, kas nozīmē to, ka komandai Vilkss varēs dot ļoti vērtīgus padomus. Gan Vilkss, gan komanda zina, ka šīs brīvdienas nebūs pastaiga parkā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *