Mālnieks: “Pirmais tituls jebkuram ir svarīgs” [video]

Par spīti ļoti smagai avārijai čempionāta pēdējā posmā, par Latvijas rallija čempioniem N4 grupā šogad tomēr izdevās kļūt Jāņa Vorobjova un Andra Mālnieka ekipāžai. Stūrmanis atzīst, ka šis ir svarīgākais notikums viņa sportista karjerā.

“Pirmais tituls dzīvē jebkuram cilvēkam ir ļoti svarīgs,” sacīja Mālnieks. “Tas ir svarīgākais notikums, kas ir bijis manā stūrmaņa karjerā.”

Vorobjovs par Latvijas čempionu N4 klasē kļuvis vairākkārt, taču pēdējo titulu izcīnīja pirms visai ilga laika – 2007. gadā. Kopā ar Mālnieku abi šogad startēja pirmo sezonu.

Nevar arī noliegt, ka ne reizi vien Vorobjovs jau bija ļoti tuvu uzvarai sezonas kopvērtējumā, taču veiksme ne vienmēr stāvējusi viņa pusē. Šoreiz paveicās, jo priekšpēdējā ātrumposmā avarēja un izstājās tā brīža N4 ieskaites līderis Igors Bulancevs no Krievijas, kuram bija labas iespējas uzveikt Vorobjovu Latvijas čempionāta kopvērtējumā.

“Nav labi priecāties par citu neveiksmēm,” konkurenta avāriju komentē Mālnieks. “Mums tā sanāca un arī viņiem tāpat iznāca nolauzt riteni… Bet prieks ir neaprakstāms. Pat vēl nevaru aptvert to, kas ir noticis…”

Komanda piedāvā video atskatu uz notikumiem “Rallijā Latvija 2014”, lai gan Vorobjova ekipāžas avārijas brīdi nav izdevies iemūžināt.

Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *