Latvijas Mobilā Telefona rallija komandai četri pjedestāli rallijā Cēsis 2007

Info: “LMT” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Ar pirmo, divām otrajām un vienu trešo vietu no rallija “Cēsis 2007” atgriezusies “Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda”. Pēc sacensībām ar savu sniegumu apmierināti ir gan piloti, gan komandas vadība.

Lielāko kausu “Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” saņēma par uzvaru rallij “Cēsis 2007” komandu vērtējumā. Šis triumfs ļāva vienībai nostiprināties LMT Latvijas čempionāta otrajā vietā komandu vērtējumā, nedaudz pietuvojoties līderiem – “Skandi Auto rallija komandai”.

Vislabāko pozīciju absolūtajā vērtējumā – trešo – un otro vietu N4 grupā izcīnīja Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, nostiprinoties otrajā vietā LMT Latvijas autorallija čempionāta kopvērtējumā. “Ar sacensību esmu ļoti apmierināts, ar izcīnīto vietu arīdzan,” pēc finiša sacīja 22 gadus vecais sportists, kuram šī bija trešā reize pēc kārtas, kad viņš Latvijas čempionāta posmā finišējis otrais N4 grupā. “Jūtu, ka ir vēl daudz, pie kā piestrādāt – trasi izbraucot vēl precīzāk, rezultāts būtu labāks. Ir, uz ko tiekties!”

“Nākamreiz mēģināšu jaunāko brāli apdzīt,” pēc finiša sacīja Māris Neikšāns, kurš ekipāžā ar Māri Jēkabsonu rallijā izcīnīja ceturto vietu absolūtajā vērtējumā un trešo N4 grupā. Čempionāta kopvērtējumā Māris pietuvojies viena punkta attālumā no trešās pozīcijas turētāja Aivja Egles, kurš jāuzteic par lielisko sniegumu rallijā “Cēsis”. “Bet ja godīgi, mums ar brāli ir ļoti labas attiecības un neuzskatām par pašmērķi viens otru apdzīt. Priecājamies viens par otra panākumiem un šoreiz dubults prieks par to, ka esam kopā uz goda pjedestāla. Turklāt pašā prestižākajā Latvijas rallija čempionāta kategorijā – N4!”

Fantastisku, bet tajā pat laikā sarežģītu sacensību aizvadīja “Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” trešā ekipāža Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs. Uzvarējuši sacensības pirmajā ātrumposmā, otrajā Arta ekipāža piedzīvoja kūleni lielā ātrumā, zaudējot aptuveni pusotru minūti. Pārējo sacensību Štrauss pavadīja, dzenoties pakaļ konkurentiem un finišu sasniedzot otrais N4 klasē, uzvarētājam Danam Leščam zaudējot nedaudz vairāk par pus minūti. Arī čempionāta kopvērtējumā Artis atkāpies uz otro vietu. “Sacīkste bija interesanta. Pats sev radīju problēmu, ar kuru cīnīties. Ņemot vērā visus radušos apstākļus, jābūt apmierinātam ar otro vietu!,” rezumēja Štrauss.

“Visi piloti ir pelnījuši uzslavu. Andis – par lielisko tempu, Māris – par rezultātu, bet Artis – par psiholoģisko noturību, nesamazinot ātrumu pēc tik sāpīgas avārijas,” ralliju “Cēsis 2007” rezumēja “Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” treneris un menedžeris Pēteris Neikšāns. “Domāju, ka čempionāta nākamais posms – “Kurzeme 2007″ Liepājā 13. un 14. jūlijā – būs ne mazāk intriģējošs!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *