Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda startēs rallijā Talsi 2007

Info: “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šo sestdien un svētdien ar sacīkstēm Talsos atsāksies LMT Latvijas autorallija čempionāts. Rallijā “Talsi 2007” piedalīsies arī trīs “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” ekipāžas.

Komandas pirmā ekipāža Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons trasē dosies ar Mitsubishi Lancer Evolution IX automašīnu, kurai pēc ziemas rallijiem nomainīts dzinējs un kura piedzīvojusi vēl pāris atjaunošanas darbus. Vēl pirms rallija “Talsi” Neikšāns ieplānojis testu sesiju, lai būtu pilnībā sagatavojies gaidāmajai sacensībai. Neikšāns/Jēkabsons uz LMT rallija čempionāta trešā posma starta izbrauks ar šosezon sev ierasto ceturto numuru.

Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals uz starta Talsos izripinās pilnīgi atjaunotu Mitsubishi Lancer Evolution IX automobili, kurš savu debiju piedzīvoja tieši pirms gada rallijā “Talsi”. Pēc ziemas rallijiem automobilim atjaunots dzinējs, ātrumkārba, transmisija un piekare.

Atjaunoto auto Andis jau iemēģināja pagājušo sestdien rallijā “Vilnius 2007” Lietuvā, izcīnot ceturto vietu N4 grupā. Neikšānam/Dzirkalam Talsu sacensībās 6. numurs.

“Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” trešā ekipāža Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs centīsies uzlabot savu unikālo statistiku – viņi uzvarējuši piecās sacensībās pēc kārtas, tostarp arī pagājušās nedēļas nogalē aizvadītajā minirallijā “Kalnamuiža 2007”! Turklāt šogad LMT Latvijas čempionātā Artis ir bijis ātrākais visos ātrumposmos! Šoreiz dzeltenā Renault Clio pilots startēs ar 29. numuru, dodoties trasē kā pirmais no vienas ass auto pilotiem.

Izmaiņas pirms rallija “Talsi” skārušas arī “Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” sponsoru sastāvu. Ģenerālsponsoram “Latvijas Mobilais Telefons” un ilggadīgajiem atbalstītājiem “LEC”, “Gros Auto”, “Bosch”, “Agip” un “Neste Oil” pievienojusies arī kompānija “Juneka”.

“Domāju, ka vasaras sezonai esam labi sagatavojušies. Tehnika ir piedzīvojusi uzlabojumus un sportisti ir aktīvi trenējušies, lai sasniegtu labu sportisko formu. Tāpat komandai klāt nākuši arī jauni atbalstītāji.

Sacīkstes rezultātu negribu prognozēt – lai ekipāžas brauc un domā par ceļu, nevis rezultātu. Tādā gadījumā arī rezultāts neizpaliks,” pirms rallija “Talsi” saka “Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” treneris un menedžeris Pēteris Neikšāns.

Patlaban LMT Latvijas čempionāta autorallijā kopvērtējumā N3 klasē līderi ir Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs, N4 klasē otrie ir Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals, bet ceturtie – Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons.

Komandu vērtējumā “Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” ieņem otro vietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *