Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda sākusi tūri pa profesionālajām vidusskolām

Info: Mārtiņš Dzenītis

Šajā nedēļā „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” un tās piloti Māris un Andis Neikšāni devās uz četrām profesionāli tehniskajām vidusskolām, iepazīstinot audzēkņus ar komandu, tās tehniku, un palīdzot sagatavoties aprīļa beigās gaidāmajām konkursa „Automehānika 2010″ finālsacensībām. Kopā līdz 16. aprīlim tiks apmeklētas 15 profesionālās vidusskolas.

Pirmie pie iespējas tikties ar komandu un iepazīt sporta automašīnu tika Zaļenieku arodvidusskola, Jelgavas Amatniecības vidusskola, Kuldīgas Tehnoloģiju un Tūrisma profesionālā vidusskola, kā arī Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikums.

„Jauniešiem ir patiesa interese par autosportu! Viņiem interesē gan tehnika, gan autosports kopumā. Visās četrās vidusskolās tikām laipni uzņemti, un tie jaunieši, kuri piedalīsies konkursa „Automehānika 2010″ finālā, uzdeva jautājumus par gaidāmo uzdevumu,” stāsta LMT rallija komandas pilots Māris Neikšāns. „Nākamnedēļ tūri turpināsim, un aicinām mūs pievienoties arī žurnālistus. Rīgā būsim 7. aprīlī, kad pl. 12:00 apmeklēsim Rīgas Tehnisko koledžu!”

Atlikušajās 11 profesionālajās vidusskolās, kuras apciemos „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda”, viesošanās notiks šādās dienās:
6. aprīlī pl. 10:00 Saulaines Profesionālā vidusskola
7. aprīlī pl. 12:00 Rīgas Tehniskā koledža
12. aprīlī pl. 12:00 Aizkraukles arodvidusskola
13. aprīlī pl. 9:30 Latgales Transporta sakaru un tehniskā skola
13. aprīlī pl. 12:30 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola
14. aprīlī pl. 9:00 Jaunaglonas arodvidusskola
14. aprīlī pl. 14:00 Viļānu 41. arodvidusskola
15. aprīlī pl. 9:00 Smiltenes Profesionālā vidusskola
15. aprīlī pl. 14:00 Limbažu profesionālā vidusskola
16. aprīlī pl. 9:00 Valsts Priekuļu Lauksaimniecības tehnikums
16. aprīlī pl. 12:00 Jāņmuižas profesionālā vidusskola

Uz visām skolām komanda dodas, līdzi vedot sporta automašīnu. Ir iespēja tikties ar abiem komandas pilotiem, kā arī komandas mehāniķu brigādi.

Aprīļa beigās trīs dienas izstādes „Rīgas Starptautiskais Autošovs” ietvaros notiks konkursa „Automehānika 2010″ fināls, kurā piedalīsies visas augstāk minētās profesionālās vidusskolas. „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” arī parūpējusies par lielisku balvu vienai no skolām, kura sevi vislabāk pierādīs finālsacensībās. Divi šīs skolas audzēkņi saņems iespēju kļūt par pilntiesīgiem „Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” mehāniķiem sacensībās „BTA Rally Talsi”, kas risināsies 15. un 16. maijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *