LATGRAN ekipāža M.Svilis/A.Aizsilnieks pateicas saviem atbalstītājiem

Info: Dace Janova (4rati.lv)
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Foto no pasākuma.

Pagājušās nedēļas nogalē rallija ekipāža Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks bija aicinājuši savu atbalstītāju- lielāko Latvijas granulu ražotāju „LATGRAN” uz Mūsas trasi Bauskas pusē, lai pateiktos par sadarbību pagājušajā rallija sezonā.

„LATGRAN” darbiniekiem un uzņēmuma vadībai bija iespēja Mārtiņa Sviļa pilotētajā sporta automašīnā izbaudīt sānslīdes salijušajā trasē un izjust pat lēcienus tramplīnā. Pats Mārtiņš gan atzina, ka rallijā reizēm ir vieglāk, un kā nu ne – mālainajā Mūsas trasē, izvizinot visus braukt gribētājus, gandrīz bez pārtraukuma tika nobraukti vismaz 60 kilometri.

Arī pārējie varēja iejusties pilota lomā un sacensties veiklībā savā starpā, tiesa gan, ar nedaudz mazāku Mitsubishi – radiovadāmais auto modelis Mārtiņa pirmās rallija automašīnas krāsās sagādāja ne mazums jautrības un cīņas azarta.

Ciemiņi kopā ar ekipāžu atskatījās uz šī gada rallijiem video un fotogrāfijās, un varēja kopā vēlreiz pārdzīvot spraigākos sacensību brīžus.

Tieši „LATGRAN” pārstāvji bija pirmie, kam tika prezentēts arī jaunais Sviļa/Aizsilnieka sporta auto dizains nākamajam gadam.

Ekipāža saņēma pārsteiguma balvu no „LATGRAN”, novēlējumus tiekties uz vēl augstākām virsotnēm autosportā un apņemšanos turpināt veiksmīgo sadarbību arī nākamgad.

M.Svilis un A.Aizsilnieks saka paldies „LATGRAN” un Mārtiņam Zvejniekam personīgi par atbalstu 2010.gada sezonā un sola nepievilt savus draugus un līdzjutējus arī nākamgad, cīnoties par jauniem panākumiem jau 2011.gada Latvijas rallija čempionāta ātrumposmos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *