Labs sezonas sākums

Info: Bensons Honda Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Gulbenes apkārtnē risinājās pirmais LMT Latvijas rallija čempionāta posms, rallijs „Sarma”, kurā atzīstamu rezultātu uzrādīja „Bensons Honda Racing” ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis.

Ralliju Krišjānis un Vilnis sāka, pašu vārdiem sakot, uzmanīgi, un finišā N3 klases kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā.

„Esmu gandarīts, ka varēju „turēt līdzi’ līderiem, taču konkurence klasē ir tāda, ka jau ar pašu pirmo ātrumposmu ir jābrauc ar maksimālu atdevi,” atzīst Krišjānis. „Pirmajos ātrumposmos braucu uzmanīgi, taču zaudēju nedaudz par daudz, un šis negatīvais handikaps man turējās līdzi visu rallija laiku.”

„Jau pirmajā sezonas rallijā mums izdevās interesanta „sekunžu cīņa”, tāpēc abi ar Vilni ar šo ralliju esam apmierināti,” viņš piebilst. „Rallijam „Sigulda” būsim labi „iesildījušies”.”

N3 klasē rallijā „Sarma” pieteicās septiņas ekipāžas, ieskaitot vienu no Lietuvas. Interesanti, ka tieši šī klase rallijā izrādījās visizturīgākā – visas septiņas ekipāžas nokļuva līdz finišam, nevienai neizstājoties. Uzvaru N3 klases vērtējumā izcīnīja Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs.

Otrais Latvijas čempionāta posms, rallijs „Sigulda” notiks 3. martā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *