Konkurss: Visiem, kam patīk rallijs un azarts 2011. gada rallija sezonā

Info: Iveta Kaminska
Foto: DaceJanova (Fotoaģentūra “4rati”)

Aicinām visus, kuriem patīk rallijs un fotografēt, atsūtīt interesantākos fotouzņēmumus, kas uzņemti šīs sezonas pirmajos divos Latvijas čempionāta rallija posmos “Halls Winter Rally 2011”un “Sarma 2011”, kā arī rallijsprintā “Alūksne 2011”, un piedalīties konkursā “Visiem, kam patīk rallijs un azarts”.

Šāds konkurss amatieriem pirmo reizi tika organizēts pagājušā gada nogalē. Kopā tika atsūtīti 90 foto uzņēmumi, kas tika ievietoti www.autoeuro.lv (apskatāmi vēl šobrīd). Divas nedēļas notika balsošana 5 baļļu sistēmā, pēc kuras tika noskaidroti uzvarētāji. Labākie un interesantākie darbi tika iekļauti kopējā foto izstādē kopā ar autosporta profesionālo fotogrāfu darbiem. Pateicoties firmu “Jānis Vītiņš un kompanjoni” un “Epson Europe B.V.” atbalstam, tika noorganizēta foto izstāde pusotra mēneša garumā viesnīcā “Islande Hotel”, kurā apskatei tika izstādīti 44 fotouzņēmumi no visas 2010. gada sezonas un uzvarētāji saņēma labas balvas.

Aicinām ikvienu, kuram šajā sezonā ir izdevies iemūžināt interesantus mirkļus no rallija “Halls Winter Rally 2011”un “Sarma 2011”, kā arī rallijsprintā “Alūksne 2011”, piedalīties un sūtīt savus foto (no katra autora ne vairāk kā 5 foto) un video filmas (ne garākas par 5 minūtēm) konkursam “Visiem, kam patīk rallijs un azarts” uz e-pastu: info@autoeuro.lvlīdz 28. februārim.
Par katru foto ikviens varēs dot savu vērtējumu, piešķirot punktus 5 baļļu sistēmā.
Darbus izvērtēs profesionālu fotogrāfu žūrija un interesantākie foto tiks izstādīti kopā ar labākajiem autosporta fotogrāfu darbiem izstādē.

Autosporta vizuālo mediju apvienība
Kontaktpersona:
Iveta Kaminska 26427833, mailto:info@autoeuro.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *