Jau iespējams iegādāties ieejas biļetes rallijam Rāzna 2007

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: Matīss Riekstiņš (www.asac.lv)

Līdz lielākajam autosporta notikumam Latgalē – rallijam “Rāzna 2007” – atlikusi vairs tikai nedēļa. Jau šobrīd iespējams iegādāties ieejas biļetes uz šo aizraujošo notikumu.

Komercrallijs “Rāzna 2007” jau šobrīd izraisījis milzu ažiotāžu, jo ir maz sportistu, kuri jau izbaudījuši Latgales viltīgos ceļus. Tādēļ skatītāji dosies uz Rēzeknes apkārtni, lai redzētu, kurš ir ātrākais sev nezināmos ceļos, savukārt sportistiem “Rāzna” ir interesanta, lai labāk iepazītu trasi, kura jau 2008. gadā varētu uzņemt Latvijas autorallija čempionāta posmu.

Sacensību organizators Guntars Butlers, kurš pats ir aktīvs autosportists, uzsver, ka Latgale ir ne tikai ļoti piemērota vieta autorallija rīkošanai, bet arī atpūtai. Tādēļ uz “Rāznu 2007” noteikti vērts braukt nevis tikai uz rallija dienām – piektdienu un sestdienu (27. un 28. jūlijs) – bet palikt ar ģimeni atpūsties arī uz svētdienu vai pat uz vēl ilgāku laiku.

Biļetes uz rallija ātrumposmiem iespējams iegādāties jau tagad “Biļešu servisa” kasēs, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Maksa par ieeju visos astoņos ātrumposmos – seši lati.

Uz šo brīdi jau sacensībām pieteikušies vairāk nekā 20 sportisti no Latvijas un Lietuvas, kuri startēs gan rallija, gan minirallija ieskaitē. Lielā rallija sportisti veiks 120 kilometrus astoņos ātrumposmos, bet minirallisti – 50 kilometrus trīs ātrumposmos. Domājams, ka kopējais dalībnieku skaits sacīkstēs varētu būt līdzvērtīgs vai lielāks par to, ko parasti redzam LMT Latvijas autorallija čempionātā. To, cik interesanta paredzēta rallija “Rāzna 2007” trase, iespējams apskatīt internetā – www.asac.lv, ielūkojoties sadaļā “Ieskats rallijā RĀZNA caur fotoaparāta objektīvu”.

Komercrallijs “Rāzna 2007”, kas ir pārbaudes posms 2008. gada Latvijas rallija čempionāta etapam, Rēzeknes apkaimē risināsies 27. un 28. jūlijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *