J.Feldmaņa/A.Jesses ekipāža gatava spēcīgai konkurencei

Info,foto: Dace Janova (4rati.lv)

Rīt pēcpusdienā Talsu Sauleskalna estrādē tiek atklāts „BTA Rally Talsi 2011″. Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse starta sarakstā te redzami ar augsto 5.starta numuru. Pirmais startēs viens no ātrākajiem Somijas braucējiem Jari Ketomaa, sacīkstē piedalīsies arī pagājušās sezonas Latvijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Lietuvas un Baltkrievijas N4 klases čempioni (kopā N4 klasē sacentīsies 37 no 94 rallija dalībniekiem).

Šodien sportisti ir iepazinušies ar lielāko daļu sestdienas un svētdienas ātrumposmu un pārbaudījuši EVO X testa ātrumposmā.

Lietus, akmeņi un viltīgais Talsu apkārtnes ceļu segums – šīs dienas testa ātrumposms liecināja, ka sacensība viegla nebūs ne tehnikai, ne pašiem sportistiem. Spēcīgā konkurence neļaus ne mirkli zaudēt uzmanību, bet J.Feldmaņa ekipāža tam ir gatava.

Lai gan laika nopietniem treniņiem pirms rallija ir nedaudz pietrūcis, ekipāžas sniegums šī gada Latvijas rallija čempionāta posmos Utenā un Gulbenē (kur izcīnītas attiecīgi trešā un otrā vieta), kā arī uzvara pirms pāris nedēļām notikušajā Kalnamuižas rallijsprintā nerada šaubas, ka Jānis Feldmanis arī šoreiz cīnīsies par augstākajām vietām uz goda pjedestāla.

Ekipāža Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse šobrīd ir Latvijas rallija čempionāta N4 klases otrajā vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *