Izstāde Auto Exotica 2012 atbalsta autosportu

Info: Ģirts Avotiņš, autoizstāžu sabiedrisko attiecību projekta vadītājs

Autotūninga šovs “Auto Exotica 2012”, kas no 27. līdz 29. aprīlim norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, ir nolēmis atbalstīt pasaulē pirmo publisko rallija komandu “ANB Autosports”, daļai tās jauno biedru dāvinot izstādes ieejas biļetes.

“ANB Autosports” ir pirmā publiskā rallija komanda pasaulē, kas aicina visus autosporta līdzjutējus iesaistīties rallija komandas dzīvē, kļūt par komandas biedru un noteikt komandas turpmāko likteni, iegādājoties savu 16 kvadrātcentimetrus lielu laukumu uz sporta automašīnas.

Rallija komandas un tās pilotu, brāļu Naura un Ata Bruņinieku, mērķis ir šādā veidā iegūt pietiekami daudz līdzekļus, lai startētu Latvijas un Igaunijas rallijos ar konkurētspējīgu Ford Fiesta R2 sporta automobili.

“Ķīpsalas autoizstādes vienmēr ir bijušas ļoti atsaucīga pret autosportistiem un dažādu sacensību organizatoriem. Arī šoreiz izstādes organizatori ir nolēmuši atbalstīt jaunos autosportistus, jo Latvijā vēl neredzētais un novatoriskais veids, kā piesaistīt komandai līdzekļus, fanus un uzmanību, šķiet ļoti interesants un ievērības cienīgs,” norāda autoizstāžu projektu grupas direktors Agris Reihmanis.

Autotūninga šovs “Auto Exotica 2012”, atbalstot autosportu, “ANB Autosports” komandas rīcībā ir nodevusi piecdesmit ieejas biļetes uz izstādi, kas nozīmē, ka veiksmīgākajiem komandas atbalstītājiem, kuri līdz izstādes sākumam savu vārdu vai fotogrāfiju izvietos uz interaktīvā sporta automobiļa komandas mājaslapā www.anb.lv, iegūs iespēju bez maksas apmeklēt autotūninga šovu “Auto Exotica 2012”, kā arī izstādi “Auto 2012”, transporta un industriālās tehnikas izstādi “Transporta tehnika 2012” un specializēto autoservisu aprīkojuma, automobiļu remonta instrumentu un aksesuāru izstādi “Automehānika 2012”.

Turklāt “Auto Exotica 2012” laikā Ķīpsalā būs iespēja tikties ar “ANB Autosports” komandu, apskatīt jauno sporta automobili Ford Fiesta R2, kā arī klātienē kļūt par komandas dalībnieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *