Ivars Vasaraudzis izcīna uzvaru Rallijā Latgale 2011

Info: Roberts Jansons
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Rallijā “Latgale 2011″ uzvaru var svinēt vadošā „Skandi Motors” rallija komandas ekipāža. Par spīti grūtai cīņai un konkurentu spiedienam pārsvaru izdevās nosargāt Ivaram Vasaraudzim, kurš brauca ar Mitsubishi Lancer WRC.

Pēdējais, septītais rallija „Latgale” ātrumposms tika atcelts, jo negaisa laikā trasi aizšķērsoja nolūzis koks. Līdz ar to uzvarētāji tika noskaidroti sešos ātrumposmos. Vasaraudzis kopvērtējumā apsteidza Georgu Grosu no Igaunijas (Ford Focus WRC) tikai par 0.89 sekundēm.

Pats Ivars stāsta, ka ir priecīgs par uzvaru, tomēr izjūtas esot divējādas: „Galvenais, ka sasniegts finišs – tas jau rallijā ir svarīgi! Bet, protams, prieks ir dalīts – tā kā pēdējā ātrumposmā iejaucās daba [atgādinām – priekšā ceļam vētras laikā bija nogāzies koks], izdevās nosargāt nepilnas sekundes pārsvaru pār sekotāju. Iespējams, Georgs būtu pelnījis uzvaru, jo viņam izdevās uzraut tempu. Tomēr cīņa bija interesanta- un galu galā izdevās uzvarēt!”

Plašāk par Latvijas rallija čempionāta (LRČ) 5.posma cīņām Latgales reģionā varēsit uzzināt video formātā – nākamās nedēļas sākumā. Sekojiet jaunumiem „Skandi Motors” rallija komandas twitter kontā www.twitter.com/SkandiRallyTeam un youtube vietnē www.youtube.com/SkandiMotors.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *