Igauņu pilots Korge līderis pēc Cēsu rallija pirmās dienas

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Piektdienas vakarā tika aizvadīti rallija “Cēsis 2023” pirmie divi ātrumposmi, pēc kuriem vadībā izvirzījies igauņu pilots Timmu Korge, bet tikai sekundi no viņiem šobrīd atpaliek pašmāju braucēji Emīls Blūms un Didzis Eglītis.

Latvijas un Baltijas jūras rallija čempionātu posms startēja ar 14.86 km garu ātrumposmu, ko sportisti veica divas reizes. Blūms/Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) pirmajā dopā pārspēja Korgi (“Mitsubishi Lancer Evo X”) par pussekundi, bet otrajā bija nedaudz lēnāki, kas pirms sestdienas ātrumposmiem igauņu ekipāžai ļauj ierindoties pirmajā pozīcijā. Blūms šobrīd zaudē tikai nepilnu sekundi.

Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”) pēc SS1 ieņēma trešo vietu, bet pēc SS2 atkrita uz piekto pozīciju. Trešais šobrīd ir igauņu braucējs Allans Popovs (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), bet ceturto vietu ieņem norvēģis Karls Peders Nordstrands (“Škoda Fabia Rally2 evo”).

Veterāni Matīss Mežaks/Arnis Ronis aizvada savas pirmās sacensības ar “Škoda Fabia Rally2 evo” automašīnu un pēc pirmās dienas Cēsu rallijā ierindojas astotajā vietā. Ekipāžas mērķis ir nākamgad piedalīties Latvijā gaidāmajā pasaules rallija čempionāta posmā un šajā sacīkstē galvenais uzdevums ir aprast ar jaudīgo auto.

Sestdien dalībniekiem jāveic atlikušie seši ātrumposmi.

Rallija “Cēsis 2023” rezultāti pēc SS2:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *