“Halls Winter Rally” startēs vairāk nekā 100 ekipāžas

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Šogad “Halls Winter Rally 2011”, kas notiks Lietuvā, Utenas apkaimē 29.janvārī, starta sarakstā redzamas 104 ekipāžas. Kā atzīst sacensību organizatori, tas ir rekordliels pieteikumu skaits Lietuvas ziemas rallijam.
„Halls Winter Rally”, kas iekļauts arī Lavijas rallija čempionāta kalendārā kā pirmais posms un ir arī viena no Baltijas Ziemas kausa sacensībām, mūsu valsti pārstāvēs 25 ekipāžas.

Visspraigākā cīņa sagaidāma N4 klasē, kur piecas ekipāžas startēs ar Mitsubishi Lancer Evo desmitās paaudzes automašīnām – tāpat kā pagājušajā sezonā ar Evo X brauks Jānis Vorobjovs un Jānis Feldmanis, savu sporta auto ir nomainījis pagājušā gada N4 klases čempions Andis Neikšāns un arī Aivis Egle. Ar interesi tiek gaidīts Ivara Vasaraudža sniegums, jo šī būs pirmā sacensība, kurā viņš startēs ar ”Mitsubishi Lancer Evo 10” automašīnu, pie tam, Lietuvas ziemas rallijos Ivars pēdējos gados nav piedalījies.

Spēcīgu konkurenci latviešiem sola sagādāt ātrākie lietuviešu sportisti, tai skaitā Rokas Lipeiķis, Martinas Samuitis, Vitautas Švedas, Sauļus Girdauskas un citi.

Šajā rallijā brauks arī astoņas Polijas ekipāžas, tostarp zināmais poļu sportists Maciejs Rzezniks, kurš pilotēs Škoda Fabia S 2000.

Gan skatītājiem, gan sportistiem ar savu dalību rallijā patīkamu pārsteigumu varētu sagādāt Ukrainas ekipāžas pilote, Krievijas Playboy modele Inesa Tuškanova (Mitsubishi Lancer EVO IX).

„Halls Winter Rally” sportistiem būs jāsacenšas 12 ātrumposmos (6 atsevišķi posmi, kas sacensību dalībniekiem būs jāveic divreiz), to kopējais garums sasniegs 115 km. Pirmā sporta automašīna startēs 29.janvārī plkst. 8:50 , plānotais rallija finišs – 14:50.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *