Fotoizstādes Latvija-Kuldīgas rudens 2009 un Saaremaa Rally atklāšana Mo bārā.

Info: Iveta Kaminska, Dace Janova
Foto: Dace Janova, Fotoaģentūra “4rati”

Foto no pasākuma.

22. oktobrī “MO bārā”, šogad jau trešo reizi uz tikšanos tika aicināti auto sportisti un rallija fani, lai kopīgi piedalītos fotoizstādes atklāšanā un dalītos iespaidos par sacensībās piedzīvotajiem interesantākajiem mirkļiem.

Jautrā gaisotnē tika aizvadīts vakars, kurā rallija „Latvija – Kuldīgas rudens 2009″organizators Jānis Krastiņš atklāja dažādas interesantas epizodes no rallija neredzamās puses, nu jau pieckārtējais Latvijas čempions rallijā Aivis Egle atzinās, ka braukt ar WRC automašīnu, kā izrādās, nemaz nav tik viegli un treniņbraucienā paspēts pat pabūt grāvī. Jānis Vorobjovs pastāstīja par sacensībām Krievijā, Jānis Feldmanis dalījās iespaidos par Sāremā rallija piedzīvojumiem, bet Ivo Ķilpis saņēma savus Igaunijā iegūtos uzvarētāju kausus.

Vakara gaitā notika balsošana par izstādes bildēm, kur pārliecinošu atzinību izpelnījās Uģa Bērziņa noķertā Jāņa Dūča sānslīde rallijā „Latvija – Kuldīgas rudens 2009″.

Fotoizstādē ir apskatāmi rallija publikai jau labi pazīstamu autoru – Raimonda Volonta, Jāņa Asara, Jāņa Barbara, Uģa Bērziņa, Daces Janovas, Aigara Lavrinoviča, Aigara Tīdmaņa un Jura Zariņa ralliju „Latvija – Kuldīgas rudens 2009″ un „Saaremaa Rally” fotogrāfijas. Izstāde būs apskatāma līdz novembra vidum – laipni aicināti “MO” bārā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *