Dalību rallijā Latgale 2011 pieteikuši labākie Baltijas autorallisti

Info: Roberts Jansons
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Jau šīs nedēļas nogalē startēs “Rallijs Latgale 2011”, kurā dalību pieteikušas 70 ekipāžas. Divu dienu spraigās cīņās sacentīsies labākie autorallisti no visas Baltijas. Turklāt šis pasākums būs kā izklaide visai ģimenei, jo rallija norises dienās Krāslavā notiks arī pilsētas svēti.

Rallijs Latgale 2011 ir iekļauts arī Lietuvas čempionāta kalendārā līdz ar to uz starta redzēsim faktiski visus ātrākos šīs valsts rallistus. Vitauts Švedas, Martinas Samuitis, Dominiks Butvilas, Deivids Jocius, Rokas Lipeiķis. Šie sportisti trasē ir ļoti ātri un sastādīs nopietnu konkurenci mūsmāju rallija ziedam gan N gan A grupā.

Burtiski pagājušajā nedēļā rallija organizatori saņēma pieteikumu dalībai rallijā no Igaunijas ātrākā rallista, leģendārā Marko Martina audzēkņa Georga Grosa. Viņš Latgalē startēs ar Ford Focus WRC. Šajā pašā nedēļa saņemām pieteikumu arī no Ivara Vasaraudža un Skandi Motors rallija komandas. Ivars rallijā Latgale uz starta stāsies ar Mitsubishi lancer WRC. Šī būs fantastiska iespēja skatītājiem vērot šo divu lielisko sportistu cīņu. Vēl vienu pārsteigumu rallija faniem sarūpējis divkārtējais Latvijas čempions autorallijā Matīs Mežaks, arī viņu mēs redzēsim rallijā Latgale pie A grupas Mitsubishi stūres.

Jau kā tradīcija, organizējot šāda veida sacensības, ir rīkot plaša mēroga svētkus pilsētās, kurās viesojas Latvijas rallija čempionāts. Arī rallijs “Latgale 2011” nav izņēmums, jo Krāslavas pilsēta parūpējusies par plašu izklaides programmu visai ģimenei. Piemēram, sestdien notiks Latgales amatnieku tirdziņš un radošās darbnīcas bērniem, bet pašā vakarā, pēc rallija, būs salūts un koncerts ar Normundu Rutuli un Krāslavas muzikantiem. Ar plašāku pasākumu programmu jūs varat iepazīties – www.rallylatgale.lv

Jau ziņots, ka šāgada 2. un 3. jūlijā notiekošajā “Rallijs Latgale 2011” būs septiņi ātrumposmi, no kuriem četri ir pilnībā jauni, bet atlikušajos trijos izmantoti tikai fragmenti no līdzšinējām trasēm.

Sacensību dalībnieku starta numuri tiks nosaukti trešdien, 29. jūnijā. dalībnieku sarakstu jūs varat atrast – www.autorally.lv

“Ralliju Latgale 2011” organizē “Ajags Latvija rally club”. Sponsors: “Komforts”. Atbalstītāji: “Vējstikli”, Rīgas Brīvostas pārvalde, “Baltijas Helikopters”, “Neste”, “Cabas”, “BGS”. Lieldraugi: Eiroleģions “Ezeru zeme”, Krāslavas novads, Rēzeknes novads. Informatīvais atbalsts: “Radio 101”, LNT, “AutoBild”, “Tavs Auto”, “TVNET”. Oficiālais apdrošinātājs: “Baltikums”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *