Calko aizmirst kontrolkarti un tiek diskvalificēts no “300 Lakes Rally”

Autošosejas sacīkšu zvaigzne Konstantīns Calko debiju rallijā noslēdzis ar diskvalifikāciju aizmirstas kontrolkartes dēļ.

Calko piedalījās Latvijas rallija čempionāta posmā “300 Lakes Rally” kā stūrmanis pieredzējušajam treka braucējam Sergejam Blažēvičam. Ekipāža startēja ar “EAMV Motorsport” sagatavotu 235 zirgspēkus jaudīgu “Volkswagen Golf 3” automašīnu.

“Sacensības bija karstas,” portālam “4rati.lv” atzina Calko. “No sākuma domāju, ka sēdēt blakus pilotam un un kaut ko lasīt, kamēr viņš brauc cauri laukiem un mežiem, ir nereāli grūti, bet pēc pāris ātrumposmiem sapratu, ka tas ir aizraujošs darbs. Tu “programmē” pilotu un viņš gandrīz kā pulkstenis darbojas pēc taviem vārdiem… ”

Pēc aizvadītās pirmās sacensību dienas Blažēvičs/Calko, kuri startēja ar 58. kārtas numuru, ierindojās 53. pozīcijā absolūtajā ieskaitē un 29. vietā divu riteņu piedziņas klasē. Otrajā dienā ekipāža progresēja un pēc desmitā ātrumposma jau pacēlās uz 37. pozīciju absolūti un 20. vietu 2WD ieskaitē. Diemžēl, iesācēja kļūdas dēļ tiesneši piešķīra ekipāžai bargu sodu.

“Desmitajā ātrumposmā es aizmirsu paņemt kontrolkarti, tāpēc tikām diskvalificēti no gonkas,” skaidro Calko. “Neskatoties uz to, veicām arī 11. ātrumposmu, bet 12. nolēmām nestartēt.”

Neilgi pirms diskvalifikācijas ekipāžai arī esot radušās tehniskas problēmas ātrumkārbai.

Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *