Bulancevs ar PROSPEED mašīnu trešajā vietā ziemas rallijā Krievijā

Noslēdzies Krievijas rallija kausa izcīņas jaunās sezonas pirmais posms, kas ziemas apstākļos norisinājās Kirovas apgabalā. Rallijā “Vjatka” trešo vietu izcīnīja Igors Bulancevs, kurš startēja ar latviešu komandas PROSPEED sagatavotu sacīkšu mašīnu.

2020. gada Krievijas vicečempioni rallijā Igors Bulancevs un Mihails Gendelmans uz starta izgāja ar “Škoda Fabia R5” spēkratu un bija viena no vadošajām ekipāžām. Cīņā par uzvaru konkurenci viņiem sastādīja Iļja Lotvinovs (“Škoda Fabia R5”) un Deniss Rostilovs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), kamēr pārējie ievērojami sāka atpalikt jau pēc pirmajiem ātrumposmiem.

Bulancevs parādīja labu sniegumu, uzvarēja vairākos ātrumposmos un bija sacīkšu vadībā, bet piektajā dopā pārdūra riepu, tādā veidā pazaudējot aptuveni 20 sekundes un atkrītot uz trešo pozīciju. Lai gan arī turpinājumā PROSPEED ekipāža spēja parādīt līderu cienīgu sniegumu, šī neveiksme šoreiz maksāja uzvaru, jo arī finišā Bulancevs ierindojās trešajā vietā, tikai 13 sekundes aiz uzvarētāja Lotvinova un nepilnas piecas sekundes aiz Rostilova.

Tieši Rostilovs kļuva par līderi, kad Bulanceva ekipāža piedzīvoja neveiksmi ar riepu, taču Lotvinovs viņu noķēra un guva uzvaru rallija absolūtajā ieskaitē. Rostilovs gan ticis pie uzvaras Krievijas kausa ieskaitē.