Brāļi Neikšāni piedalīsies Žiguļu kausa 2012 pirmajā posmā

Info: Uģis Banders, Rencēnu autoklubs
Foto: Dace Janova, fotoaģentūra “4rati

Startam sestdien, 19. novembrī, paredzētajā “Žiguļu kauss 2012” sacensību pirmajā posmā pieteikušies vairāk nekā 40 dalībnieku, un viņu vidū būs arī LMT rallija komandas pārstāvji, brāļi Māris un Andis Neikšāni.

“Patīkami, ka esam uzaicināti piedalīties “Žiguļu kauss 2012” pirmajā posmā. Esam startējuši šajās sacensībās iepriekš – šķiet, tas bija 2008.-2009. gada sezonā, kad braucām Zilākalna trasē. Toreiz bija interesantas, labas cīņas trasē, kā arī patīkama sabiedrība un pozitīvi cilvēki, tāpēc esam priecīgi, ka varam atkal braukt,” sacīja Andis Neikšāns, kurš startēs brīvajā klasē ar 104. numuru.

Dalībai pirmajā posmā pieteikušies vēl vairāki braucēji, kuriem ir vērā ņemama pieredze autosportā. Standarta klasē startēs leģendārais autošosejas sportists Jānis Alliks, kā arī Ervīns Grencis, kurš pieredzi krājis rallijkrosā un autokrosā. Arī Ivo Ķilpis, Andris Maševskis un Zintis Mezītis vairākus gadus startē rallijā, tāpat kā lietuvietis Dovilas Čiutele, kurš uzskatāms par vienu no labākajiem kaimiņzemes rallija braucējiem. Dalībnieku pulkā būs arī Reinis Nitišs, kurš šosezon veiksmīgi sevi jau apliecinājis Okartes Autosporta akadēmijas sacensībās.

Sacensību sākums paredzēts pl. 10.15, aizvadot trīs startus standarta un brīvās klases ieskaitē. Skatītājiem ieeja būs bez maksas. Plašāka informācija – interneta vietnē www.vaztuss.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *