Atcelts “Rally Liepāja” noslēdzošais ātrumposms

Ceturtdien publicēts sacensību vadītāja biļetens Nr.2, ar kuru noteikts, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Rally Liepāja noslēdzošais ātrumposms SS12, kura norise Liepājas pilsētā bija paredzēta svētdien, 8. februārī, plkst. 16:00. Vienlaicīgi tiek mainīts arī sacensību podium-finišs, kas pārcelts uz plkst. 15:30.

Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs: “Kad nolēmām par pilsētas ātrumposma sarīkošanu Liepājā, zinājām, ka tas ir ambiciozs, bet izpildāms uzdevums. Tomēr par spīti visām mūsu pūlēm sagatavot ātrumposma segumu sacensību norisei atbilstošā kvalitātē, laikapstākļi ir ļoti nozīmīga sadaļa, kuru ietekmēt nav mūsu spēkos – šodien bija jāpieņem lēmums par sacensību distances saīsināšanu. Neskatoties uz to, ceļa segumi atlikušajos ātrumposmos Liepājas un Kuldīgas apkārtnēs ir pilnībā sasaluši un klāti ar pietiekamu sniega kārtu, lai padarītu Rally Liepāja par skaistām ziemas sacensībām.

Norādām, ka Rally Liepāja sāksies piektdien, 6. februārī, plkst. 16:15, kad paredzēts kvalifikācijas posms. Tikmēr sacensību atklāšanas ceremonija Liepājas Rožu laukumā paredzēta plkst. 20:00.

Teksts un foto: lvrally.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *