Aivis Egle – rallija Latvija trase pierakstīta

Info: Didzis Eiduks
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Šī gada 24.un 25.septembrī norisināsies pēdējais šīs Latvijas rallija čempionāta posms rallijs Latvija. Dalību šajā sacīkstēs pieteikušas 91 ekipāža, kuru starpā arī R-evolution Racing Team ekipāža Egle/Dauga.

Sportistiem šis rallijs jau sācies bija šo ceturtdien, jo varēja iepazīties ar Jūrmalas pilsētas ātrumposmiem. Toties šodien – piektdien, jau no plkst. 8.00 rallisti devās grants ātrumposmu iepazīšanās maratonā.

Sazinoties ar ekipāžas pilotu Aivi Egli, noskaidrojām, kas tad īsti sagaida visus, kas dosies uz ralliju Latvija!

Aivis Egle:„Tikko pabeidzām iepazīšanos ar trasi (plkst.: 21.30). Trase ļoti interesanta, kas ietver sevī neskaitāmu segumu maiņas, dažādas specifikas ceļus – šaurus, platus, viltīgi līkumotus un arī ātrus. Manuprāt, abas rallija dienas nav salīdzināmas savā starpā, jo katra ir unikāli interesanta, tāpēc iesaku skatītājiem doties uz abām rallija dienām. Pirmā diena ietver sevī daudzus nezināmus ātrumposmus, savukārt otrajā dienā daži jau no tiem ir braukti, bet joprojām ir ļoti sarežģīti un prasa papildus koncentrēšanos, īpaši SS9 beigu daļa. Pilsēta kā jau pilsēta. Ļoti daudz viltīgu vietu, kur var pazaudēt pirmajā dienā iegūtās sekundes pār konkurentiem. Viennozīmīgi organizatori ir parūpējušies par ļoti lielisku sezonas noslēgumu. Ceru, ka tas arī viņiem izdosies.”

Rallija pirmā automašīna trasē dosies plkst.: 13.30 un pēc iepriekš izstrādā plāna rallija finišs paredzēts svētdien plkst.: 17.00

Vairāk par šo ralliju informācija atrodama rallija oficiālajā interneta vietnē www.autorally.lv

Vairāk par R-evolution Racing Team ekipāžas Egle/Dauga gaitām rallija laikā, sekojiet īso ziņu portālā twitter.com/eglerevolution vai komandas interneta mājas lapā www.r-evolution.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *