A.Neikšānam Portugāles nakts ātrumposmos traucē tehniskas problēmas

Info:Normunds Avotiņš

Ceturtdienas vakarā aizvadītajos trīs nakts ātrumposmos Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals risināja neskaitāmas tehniskas problēmas, kas neļāva ar pilnu atdevi cīnīties par labāku rezultātu. “Papildlukturu pieslēgums sabojāja visu elektrosistēmu,” sūkstījās Andis. “Aizgāja pat tik tālu, ka nevarējām iedarbināt automašīnu, un patērējām daudz laika remontam.” Tā kā ātrumposmu laikā lija lietus, bet Subaru Impreza bija palikušas tikai tuvās gaismas, nevarēja būt ne runas par maksimālu sniegumu. “Arī salona ventilācija nedarbojās, un priekšējais stikls bija pilnībā aizsvīdis,” tā Andis.

Tā kā rallija otrās dienas ātrumposmos arī gaidāms lietus, Symtech Racing mehāniķiem nāksies ne tikai novērst elektrosistēmas problēmas, bet arī izmainīt automašīnas regulējumus atbilstoši gaidāmajiem apstākļiem.

Pēc četriem ātrumposmiem N grupas līderis Portugālē ir igaunis Sandels Pērns, savukārt labākais Rally Class ieskaitē ir ukrainis Jurijs Protasovs. Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals patlaban ieņem trešo vietu RC ieskaitē.Tuvāk ar Rally de Portugal N grupas rezultātiem var iepazīties šeit: http://ewrc-results.com/results.php?e=3490&s=23901&category=146&t=Vodafone-Rally-de-Portugal-2012.

Šodien Portugāles rallijs atsākas 12:01 pēc vietējā laika, un dalībniekiem jāveic seši ātrumposmi ar kopējo garumu 132,68 km.

LMT rallija komanda aicina pietiekties SMS/MMS rallija karsto ziņu servisam, kas piedāvā LMT tīkla lietotājiem bez maksas saņemt ziņas un attēlus no WRC posma Portugālē, kā arī citiem rallijiem. Pieteikties iespējams nosūtot īsziņu RALLIJS uz kodu 1611.

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, Samsonas transmission un ProRacing.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *