“300 Lakes Rally” startēs šosejas braucējs Konstantīns Calko

Viens no Latvijas rallija čempionāta posma “300 Lakes Rally” dalībniekiem būs pazīstamais autosportists Konstantīns Calko. Viņam šī būs debija rallijā.

Calko startēs ar 235 zirgspēkus jaudīgu “Volkswagen Golf 3” rallija mašīnu, ko sagatavojusi “EAMV Motorsport” komanda.

“Radical” Eiropas čempions, kurš pērn debitēja WTCC sacīkstēs, pildīs stūrmaņa pienākumus, bet viņa pilots būs pazīstamais un pieredzējušais autotreka braucējs Sergejs Blažēvičs.

“Visu savu dzīvi esmu braucis asfalta trasēs,” stāsta Konstantīns Calko. “Pirms divām nedēļām pirmo reizi piedalījos NEZ rallijkrosa sacensībās Rīgā, startējot Zvaigžņu kausā. Braucu ar LADA. Rallijā nekad neesmu startējis, tāpēc domāju, ka būs interesanti. Patiesībā ir ļoti grūti sēdēt mašīnā, kuru pats nevadi. Cenšos ātri mācīties, bet pirmās sajūtas ir neaizmirstamas. Ar nepacietību gaidu sacensību startu!”

Calko atzīst, ka rallijā nākas iemācīties daudzas jaunas lietas, bet galvenā esot stenogrammas sastādīšana un nolasīšana.

“Ceru, ka rallijs būs interesants, būs daudzi baudāmi tramplīni un, protams, vēlos finišēt,” galvenos mērķus šim rallijam uzstādījis Calko.

Blažēviča/Calko ekipāža uz starta dosies ar 58. numuru, pārstāvot 2WD klasi.

“300 Lakes Rally” sacensības notiks šodien un rīt, 8. un 9. augustā, bet ātrumposmi risināsies gan Lietuvas, gan Latvijas teritorijā.

Info: balsas.lt
Foto: facebook.com/kcalko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *