300 ezeru rallijs Lietuvā gaidīs dalībniekus arī no Latvijas

Info: Dace Janova, pēc 300lakesrally.lt/en
Foto:300lakesrally.lt/en

Lietuvas rallija čempionātā šogad ir iekļauts pavisam jauns rallijs, un tā organizatori cer, ka šīs sacensības kļūs tradicionālas ne tikai Lietuvas rallija čempionāta dalībniekiem, bet arī ārvalstu (Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Somijas) sportistiem un skatītājiem.

„300 ezeru rallijs” notiks Zarasai rajonā 14. – 15.augustā, un tam būs ne tikai Lietuvas rallija čempionāta posma, bet arī NEZ rallija čempionāta 4. un Baltijas rallija čempionāta 2.posma statuss.

Visi ātrumposmi notiks pa Zarasai reģiona ceļiem, līdz ar to plānotais rallija formāts būs ļoti kompakts.

Rallija oficiālā atklāšanas ceremonija ir paredzēta Zarasai pilsētas centrālajā laukumā un pirmoreiz Lietuvas rallija vēsturē abas sacensību dienas noslēgsies ar Super Special posmu – paralēlo sacīksti ar diviem mākslīgajiem tramplīniem.

Super Special ātrumposms notiks uz Lielās Zarasai ezera salas, kur sacensību organizatori sola nodrošināt visas sportistiem un skatītājiem nepieciešamās ērtības un infrastruktūru. Skatītāji varēs vērot trasē notiekošo uz lielā ekrāna, abas rallija dienas noslēgsies ar izklaides programmu.

Jaunums Lietuvas rallijā būs arī Shakedown – iesildīšanās posms, kas ļaus sportistiem iepazīties ar ceļu segumu un pārbaudīt automašīnu regulējumus. Katram dalībniekam būs iespēja veikt šo posmu divas reizes.

Vairāk informācijas par „300 ezeru ralliju” šeit – www.300lakesrally.lt/en

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *